Kytarová první třída - Tatiana Stachak + CD / škola hry na klasickou kytaru

Kód: H8031CD
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Barenreiter
Hudební styl: noty pro hudební školy
výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Série: Noty do školy
  Kytarová první třída od Tatiany Stachak (*1973) patří mezi jednu z nejprodávanějších učebnic hry na klasickou kytaru na evropském trhu. Tato moderně zpracovaná a bohatě ilustrovaná publikace… zobrazit více
629 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: H8031CD
Autor / Editor: Stachak, Tatiana
Počet stran: 125
Jazyk titulu: slovensky
česky
Formát: 24 x 31 cm
EAN: 9790260106970
ISMN: 979-0-2601-0697-0
Hmotnost: 642 g

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

  Kytarová první třída od Tatiany Stachak (*1973) patří mezi jednu z nejprodávanějších učebnic hry na klasickou kytaru na evropském trhu. Tato moderně zpracovaná a bohatě ilustrovaná publikace je určena pro děti již od šesti let.
   Novátorský přístup kytarové školy Tatiany Stachak spočívá především v aktivním zapojení pedagoga do hry od první hodiny výuky. Žák hraje v duu se svým učitelem již na prázdných strunách a takto chytře podchycený zájem dítěte se nemíjí účinkem: od prvního doteku s kytarou se tak zábavnou formou rozvíjí rytmické a harmonické schopnosti dítěte a také jeho přirozená muzikalita. K dalším výborným motivačním nápadům Tatiany Stachak patří metoda, jak naučit dítě improvizovat.
   Přitažlivost výuky podle Kytarové první třídy zvyšuje její mimořádně nápadité výtvarné řešení. Učebnice o 128 stranách je vybavena bohatými barevnými ilustracemi, které vhodně doplňují její hudební obsah. Navíc – noty i slova jsou tištěna ve větší velikosti než je obvyklé a dětem se tak lehčeji a příjemněji čtou. Pro rychlou orientaci v publikaci jsou některá cvičení a skladbičky podbarveny a nechybí ani vysvětlující ikonky.
  Publikace Kytarová první třída je metodicky rozdělena do 4 částí:
1. Kytara – můj nový kamarád (hra na prázdných strunách)
2. Levá ruka se vrací z prázdnin (první tóny na hmatníku)
3. Malý sólista (první dvojhlasé skladbičky)
4. 35 jednoduchých skladeb (klasický repertoár)
  Na přiloženém CD je nahrána většina v sešitě uvedených přednesových skladbiček a duet, pro Vaši představu jak mají správně znít.