JAVA JIVE / SATB* a cappella

Kód: 08666000
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební úprava: sborová partitura / klavír
Obsazení: sbor
kvartet
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
evergreeny • oblíbené melodie
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Série: Vocal Jazz Series
Umělec: Manhattan Transfer
Výborný swingující evergreen JAVA JIVE nyní také pro SATB vokální soubor ve vynikajícím a cappella aranžmá od Kirby Shaw. Uvedený klavírní doprovod je určen pouze pro nácvik skladby. zobrazit více

Audio ukázky

1. Java Jive

Seznam skladeb (1)

  1. Java Jive

Popis produktu

Výborný swingující evergreen JAVA JIVE nyní také pro SATB vokální soubor ve vynikajícím a cappella aranžmá od Kirby Shaw. Uvedený klavírní doprovod je určen pouze pro nácvik skladby.

The Manhattan Transfer je jazzová vokální skupina založená v roce 1969 a dodnes koncertující (2022), která zpívá evergreeny, jazzové a swingové standardy, rhythm and blues, populární hudbu a to jak a cappella, tak s doprovodem hudebních nástrojů, skupiny nebo orchestru.

Milton Drake (1912-2006) byl americký textař a vykonávající správce práv. Jako dítě vystupoval ve estrádě a filmech a v rozhlase. Později napsal speciální materiál pro divadelní a noční klubové revue.

Ben Oakland (1907-1979) byl americký skladatel, textař a pianista, nejaktivnější od 20. do 40. let. Komponoval hlavně pro Broadway a estrádu, pracoval však také na několika hollywoodských partiturách, mimo jiné pro film My Little Chickadee.

169 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08666000
Skladatel: Drake, Milton
Oakland, Ben
Textař : Drake, Milton
Oakland, Ben
Aranžér: Shaw, Kirby
Počet skladeb: 1
Počet stran: 12
Formát: 17 x 27 cm
Hmotnost: 24 g