JAVA JIVE / SATB* a cappella

Kód: 08666000 Nejprodávanější Nejprodávanější
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební úprava: sborová partitura / klavír
Obsazení: sbor
kvartet
Provedení: noty
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
evergreeny • oblíbené melodie
Série: Vocal Jazz Series
Umělec: Manhattan Transfer
Skladatel: Drake, Milton
Oakland, Ben
Výborný swingující evergreen JAVA JIVE nyní také pro SATB vokální soubor ve vynikajícím a cappella aranžmá od Kirby Shaw. Uvedený klavírní doprovod je určen pouze pro nácvik skladby. zobrazit více

Audio ukázky

1. Java Jive

Seznam skladeb (1)

  1. Java Jive

Popis produktu

Výborný swingující evergreen JAVA JIVE nyní také pro SATB vokální soubor ve vynikajícím a cappella aranžmá od Kirby Shaw. Uvedený klavírní doprovod je určen pouze pro nácvik skladby.

The Manhattan Transfer je jazzová vokální skupina oceněná Grammy založená v roce 1969, která zkoumala a cappella, vocalese, swing, standardy, brazilský jazz, rhythm and blues a pop music. Proběhly dvě edice převodu na Manhattan, přičemž Tim Hauser byl jedinou osobou, která byla součástí obou.

Milton Drake (1912-2006) byl americký textař a vykonávající správce práv. Jako dítě vystupoval ve estrádě a filmech a v rozhlase. Později napsal speciální materiál pro divadelní a noční klubové revue.

Ben Oakland (1907-1979) byl americký skladatel, textař a pianista, nejaktivnější od 20. do 40. let. Komponoval hlavně pro Broadway a estrádu, pracoval však také na několika hollywoodských partiturách, mimo jiné pro film My Little Chickadee.

88 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08666000
Textař : Drake, Milton
Oakland, Ben
Text skladeb: anglicky
Aranžér: Shaw, Kirby
Počet skladeb: 1
Počet stran: 12
Formát: 17 x 27 cm
Hmotnost: 24 g