%s1 / %s2


JAROSLAV JEŽEK - 81 melodií a tanců z modrého pokoje + 2x CD / klavír sólo

JAROSLAV JEŽEK - 81 melodií a tanců z modrého pokoje + 2x CD / klavír sólo


Náhled dovnitř
Kód 545028
Vydavatel EDITIO KAREZ
Serie Český skladatel
Hudební styl jazz + blues + ragtime + swing
muzikály + film + televize
Hudební úprava klavír / akordy
Obsazení solo
Skladatel Ježek, Jaroslav
Aranžér Karez, Sidonius
Provedení kniha + CD
Doporučujeme


POPIS

Ježek, Jaroslav (1906-1942) -  český skladatel, klavírista a dirigent, označovaný také jako český Gershwin a známý jako "třetí" v autorské divadelní dvojici Jiří Voskovec a Jan Werich. Jaroslav Ježek je autorem většiny známých, oblíbených a stále hraných evergreenů Osvobozeného divadla. Tento titul je nové, doplněné a rozšířené vydání velmi úspěšného notového alba, který Vám nyní na téměř 200 stranách nabízí 81 písní a skladeb Jaroslava Ježka se stupňující se obtížností skladeb od těch nejjednodušších až po náročnější klavírní úpravy. K titulu jsou přiložená dvě CD, která obsahují nahrávky všech skladeb uvedených v sešitě.  U většiny skladeb jsou uvedeny poznámky a texty, které Vás průběžně seznamují se životem a prací Jaroslava Ježka a  jeho vztahem k hudbě. Také zde naleznete zajímavosti o tom, jak vznikaly některé písně a skladby, do které hry melodie patří a co o Jaroslavu Ježkovi napsali nebo říkali jiní. V sešitě naleznete spoustu dobových černobílých fotografií s Jaroslavem Ježkem a jeho přáteli a také mnoho zajímavých kreseb.  Na konci sešitu je uveden Apendix s doplňujícími informacemi o akordových značkách, vedení melodie a možnostech klavírního doprovodu.
Svým životním příběhem a hudebním záběrem je Jaroslav Ježek velmi ojedinělý skladatel a to nejen u nás, ale i v celosvětovém měřítku.
K titulu lze dokoupit sešitek s texty k písním uvedených v tomto sešitě - JAROSLAV JEŽEK - 81 melodií a tanců z modrého pokoje - texty k písním (Voskovec, Werich, Nezval)SEZNAM SKLADEB (81)
Doba dodání:
Skladem.

Zboží obvykle expedujeme do 24 hodin.

Vaše cena
469 Kč
Další informace:

Kód
545028
Počet skladeb
81
Počet stran
185
Jazyk
česky
Velikost
21 x 30 cm
EAN
9790706545028
ISMN
979-07-065450-2-8