HEY JUDE (Beatles) + Audio Online jazz band / partitura a party

Kód: 07010012
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party) + Audio Online
Série: Easy Jazz Ensemble
Umělec: Beatles
Nesmrtelná rocková balada od skupiny Beatles v povedeném, ale nepříliš náročném aranžmá jazzový orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných partů. Aranžmá je napsáno pro obsazení: 5x… zobrazit více

Audio ukázky

1. Hey Jude

Seznam skladeb (1)

  1. Hey Jude

Popis produktu

Nesmrtelná rocková balada od skupiny Beatles v povedeném, ale nepříliš náročném aranžmá jazzový orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných partů. Aranžmá je napsáno pro obsazení: 5x sax, 4x trumpet, 4x trombone a rhythm section. Minimální hratelné obsazení je 4x sax, 3x trumpet, 3x trombone a rhythm section. Na zadní straně obálky je uveden kód a adresa internetových stránek, na které je možné si poslechnout a případně stáhnout všechny nahrávky tohoto titulu.

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.

1 960 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 07010012
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Textař : Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Berry, John
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 0.288