Guitar Play Along DVD 12 - LENNON & McCARTNEY

Kód: 00320874
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Provedení: DVD
Série: Guitar Play Along
Guitar Play Along DVD
Nová revoluční serie GUITAR PLAY-ALONG DVD. Tituly této série jsou DVD, na kterých při jejich přehrávání uvidíte a uslyšíte, jak hrát skladby ma kytaru, tak jako nikdy předtím !!! Každá… zobrazit více
869 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00320874
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Počet skladeb: 8
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 13 x 19 cm
UPC: 884088404185
ISBN: 978-1-4234-8100-3
Hmotnost: 94 g

Seznam skladeb (8)

  1. Back in the U.S.S.R.
  2. Blackbird
  3. Day Tripper
  4. Get Back
  5. A Hard Day's Night
  6. I Feel Fine
  7. Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
  8. Ticket to Ride

Popis produktu

Nová revoluční serie GUITAR PLAY-ALONG DVD. Tituly této série jsou DVD, na kterých při jejich přehrávání uvidíte a uslyšíte, jak hrát skladby ma kytaru, tak jako nikdy předtím !!! Každá skladba začíná s profesionálním kytarovým učitelem, který Vám předvede, jak správně danou skladbu zahrát. Vy si můžete celou skladbu vždy zobrazit ve třech pohledech - pouze levou ruku na hmatníku kytary plus běžící notový (TAB) zápis,  obě ruce plus běžící notový (TAB) zápis nebo levou ruku s hmatníkem plus speciální záběr na práci pravé ruky.  Dále si samozřejmě můžete zvolit hru pouze s doprovodem a také využít všech možností přehrávání DVD a zastavit obraz nebo spustit skladbu ve zpomaleném režimu. Velmi zajímavé a dobře provedené výukové DVD !!!

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.