FÜR ELISE ( Pro Elišku ) by Ludwig van Beethoven / 2 klavíry 4 ruce

Kód: PA02474 Doporučujeme Doporučujeme Akce a slevy Akce a slevy
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Belwin-Mills Publishing Corp.
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: klavír
Obsazení: duet
Obtížnost: mírně pokročilý
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Keyboard Ensemble Series
FUR ELISE (Pro Elišku) - krásná, příjemná, velmi známá a často hrávaná skladba v hodinách klavírů, která Vám zůstane v paměti i v dospělosti, jako jedna z mála skladeb na kterou si ihned vzpomenete,… zobrazit více

Seznam skladeb (1)

  1. Für Elise

Popis produktu

FUR ELISE (Pro Elišku) - krásná, příjemná, velmi známá a často hrávaná skladba v hodinách klavírů, která Vám zůstane v paměti i v dospělosti, jako jedna z mála skladeb na kterou si ihned vzpomenete, že jste ji hráli a budete ji schopni i zahrát. Nyní Vám nabízíme noty na klavír pro Elišku ve  velmi zajímavém aranžmá pro dva klavíry a čtyři ruce. Zvládnutím této skladby budete "zářit" na každém Vašem vystoupení.  Titul obsahuje dva samostatné party a stačí tedy pouze sednout ke klavíru a začít cvičit .

Ludwig van Beethoven (1770 - 1827) byl německý hudební skladatel a klavírista, období přechodu od hudebního klasicismu k romantismu. Je jedním z nejobdivovanějších skladatelů v historii a jeho skladby patří k nejhranějším z repertoáru klasické hudby Beethovenova tvorba obsahuje 9 symfonií, 32 klavírních sonát, 5 klavírních koncertů, 10 sonát pro klavír a housle, dále sem patří bezpočet smyčcových kvartetů, vokální i divadelní hudbu a mnoho dalších drobných skladeb.

Sylvia Rabinof (1913-2001) pianistka, pedagožka a skladatelka.

369 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: PA02474
Skladatel: Beethoven, Ludwig van
Rabinof, Sylvia
Počet skladeb: 1
Počet stran: 30
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 029156031270
Hmotnost: 130 g