FLEX-BAND - Eye of the Tiger (grade 2-3) / partitura + party

Kód: 04002903
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Hudební styl: muzikály + film + televize
Serie: FLEX-BAND
Skladatel: Sullivan, Frank
Peterik, Jim
Titul z úspěšné a variabilní série FLEX-BAND, které je aranžována pro všechny hudební soubory a orchestry, které nemají stále nástrojové obsazení a potřebují být "flexibilní", potřebují mít… zobrazit více

Audio ukázky

1. Eye of the Tiger

Seznam skladeb (1)

  1. Eye of the Tiger

Popis produktu

Titul z úspěšné a variabilní série FLEX-BAND, které je aranžována pro všechny hudební soubory a orchestry, které nemají stále nástrojové obsazení a potřebují být "flexibilní", potřebují mít možnost přestavět hudební soubor nebo orchestr dle okamžité situace a mít pro všechny připravené hotové party. Všechny tituly této série jsou napsány v pětihlasém aranžmá plus percussions a každý z těchto pěti hlasů je rozepsán pro několik různých nástrojů nebo ladění a je pouze na Vás, který z nástrojů, které máte k dispozici obsadíte pro který hlas. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů. Povedená série, velmi variabilní a dobře využitelná pro většinu hudebních souborů.
Tento set Vám nabízí skvělou filmovou melodii Eye of the Tiger (Oči tygra) z filmu ROCKY III (1982).  Délka skladby cca 2:00 minuty.

77,50 EUR
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 04002903
Aranžér: Vinson, Johnnie
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 884088413255
Hmotnost: 0.606