FIRST LESSON - FINGERSTYLE GUITAR + Audio Online

Kód: 30108M
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: MEL BAY PUBLICATIONS
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: zpěv / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Provedení: sešit + Audio Online
Série: First Lessons
Motto série FIRST LESSON (První lekce) je It doesn't get any easier .... nebo-li Jednodušeji to již nejde ... !!!  Titul FINGERSTYLE GUITAR Vás velmi přehlednou, jednoduchou a srozumitelnou… zobrazit více
299 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 30108M
Autor / Editor: Eckels, Steve
Počet stran: 43
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 22 x 30 cm
ISBN: 9780786693887
Hmotnost: 184 g

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

Motto série FIRST LESSON (První lekce) je It doesn't get any easier .... nebo-li Jednodušeji to již nejde ... !!!  Titul FINGERSTYLE GUITAR Vás velmi přehlednou, jednoduchou a srozumitelnou formou naučí základům hry na kytaru prsty (bez trsátka). Sešit obsahuje 10 lekcí a každá lekce obsahuje čtyři základní kapitoly - stupnice, čtení not, cvičení a repertoár. V sešitě je uveden kód a stránky vydavatele, na kterých je možné si poslechnout případně stáhnout nahrávky většiny příkladů, cvičení a přednesových skladeb, aby jste měli představu jak mají správně znít a kontrolu zda skladby a cvičení hrajete správně. Zajímavý titul, který Vás naučí hrát na kytaru právě a pouze to, co potřebujete, aby jste si mohli zahrát Vaše oblíbené skladby!

Steve Eckels (*18. srpna 1955) je sólový kytarista, který mísí tradiční americké lidové písně se svým zázemím v jazzu a klasické hudbě, aby vytvořil jedinečný styl a rozsáhlý repertoár.