Elektrická kytara 1 - nová škola efektivní hry na elektrickou kytaru + DVD / kytara + tabulatura

Kód: 518410
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: GVR Label - Aleš Petřžela
Hudební styl: populární • rocková hudba
výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Provedení: kniha + DVD
Elektrická kytara 1 + DVD je škola hry na elektrickou kytaru, která je určena jak pro samouky - úplné začátečníky, tak pro mírně pokročilé hráče a zrovna tak je tato škola vhodná pro výuku… zobrazit více

Popis produktu

Elektrická kytara 1 + DVD je škola hry na elektrickou kytaru, která je určena jak pro samouky - úplné začátečníky, tak pro mírně pokročilé hráče a zrovna tak je tato škola vhodná pro výuku elektrické kytary na hudebních školách. Kniha klade velký důraz na systematické vedení lekcemi tak, aby si kytarista osvojil kytarové techniky od těch základních až po ty složitější a to snadno a rychle. Zjednodušeně lze říci, že je tato škola postavena tak, aby se z majitelů kytary stal v co možná nejkratší době kytarista, který je schopen zahrát si své oblíbené skladby. Kytarista, který může hrát v začínající kapele různých žánrů a skládat svoje skladby i kytarová sóla. Na přiloženém DVD naleznete video a audio ukázky cvičení uvedených v této kytarové škole.

Aleš Petržela je český hudebník, kytarista, kytarový mentor a písničkář. Je autorem úspěšné kytarové školy Elektrická kytara I. a II. a moderní kytarové školy Klasická kytara.