EASIEST 5-FINGER PIANO COLLECTION - ABBA

Kód: AM998404 Akce a slevy Akce a slevy
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: WISE PUBLICATIONS
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
muzikály • film • televize
Hudební úprava: zpěv / klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: začátečník
Text skladeb: anglicky
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: EASIEST 5-FINGER PIANO COLLECTION
Umělec: ABBA
EASIEST 5-FINGER PIANO COLLECTION je série titulů zameřená na začínající klavíristy, kterým nabízí známé skladby z různých oblastí hudby a hudebních stylů ve velmi jednoduchém 5-ti prstém… zobrazit více

Seznam skladeb (15)

  1. Chiquitita
  2. Dancing Queen
  3. Fernando
  4. Gimme! Gimme! Gimme!
  5. Honey, Honey
  6. I Have a Dream
  7. Knowing Me, Knowing You
  8. Lay All Your Love On Me
  9. Mamma Mia
  10. Money, Money, Money
Otevřít seznam skladeb (15)

Popis produktu

EASIEST 5-FINGER PIANO COLLECTION je série titulů zameřená na začínající klavíristy, kterým nabízí známé skladby z různých oblastí hudby a hudebních stylů ve velmi jednoduchém 5-ti prstém aranžmá. U každé skladby je diagram se zobrazením jednotlivých prstů na klaviatuře a také v notové osnově, aby jste přesně věděli, kterou notu, kterým prstem a na jaké klávese hrajete. Vhodné pro začínající klavíristy všech věkových skupin. 

ABBA je švédská popová skupina založená v roce 1972. Jde o jednu z nejúspěšnějších kapel v historii populární hudby. Název této hudební skupiny vznikl spojením počátečních písmen křestních jmen jejích členů Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid. Autory všech skladeb jsou Benny Andersson a Björn Ulvaeus. ABBA dosáhla mezinárodního průlomu poté, co v roce 1974 zvítězila v soutěži Eurovize s písní „Waterloo“ a byla první neanglicky mluvící popovou skupinou, která dobyla hitparády v anglicky mluvících zemích, včetně Velké Británie a USA. V roce 1982 skupina slavila 10 let svého trvání, ale na počátku roku 1983 vyšel jejich poslední singl Under Attack - You Owe Me One a po něm si ABBA dala dočasnou přestávku, která zatím stále trvá.

399 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: AM998404
Počet skladeb: 15
Počet stran: 31
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9781849382144
Hmotnost: 148 g