EARLY START ON THE VIOLIN 1 - škola hry na housle

Kód: BA9676
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Barenreiter
Hudební styl: noty pro hudební školy
výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Noty do školy
EARLY START ON THE VIOLIN
EARLY START ON THE VIOLIN je čtyřdílná škola hry na housle, která obsahuje vše co by měla úspěšná a povedená škola obsahovat  - jednoduchý a srozumitelný začátek, přiměřeně rychlý postup,… zobrazit více
469 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: BA9676
Autor / Editor: Sassmannshaus, Egon
Sassmannshaus, Kurt
Počet stran: 64
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9790006536405
ISMN: 979-0-006-53640-5
Hmotnost: 302 g

Popis produktu

EARLY START ON THE VIOLIN je čtyřdílná škola hry na housle, která obsahuje vše co by měla úspěšná a povedená škola obsahovat  - jednoduchý a srozumitelný začátek, přiměřeně rychlý postup, spoustu písní a melodií hned od počátku studia. Cílem této školy je učit děti hravě a poutavě spolehlivou techniku již od počátku studia a od nejnižšího věku. Škola obsahuje málo textu, ale o to více hudby.  Vše je zde velmi jednoduše, srozumitelně a názorně vysvětleno. Většina cvičení je podložena textem tak, aby se žáci snaději naučili rytmus skladby a melodie s textem byly vnímány jako celek.  Sešit je krásně, bohatě a barevně ilustrován.
V prvním díle se mladí houslisté hned od začátku učí číst noty tím nejjednodušším způsobem a do konce sešitu zvládnout číst a hrát noty od noty celé až po noty osminové. K závěru prvního sešitu zvládnou mladí houslisté používat již všechny prsty na mnoha písních a melodiích.