DYREMOSE PIECES 4 / akordeon

Kód: WH30330 Novinka Novinka
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Edition Wilhelm Hansen
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
více pokročilý
Hudební styl: instruktivní skladby
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Dyremose Pieces
Po mnoha letech výuky hry na akordeon si manželé Jeanette a Lars Dyremose uvědomili, že je potřeba doplnit stávající akordeonovou literaturu o díla pedagogicky zaměřená na rozvoj specifických… zobrazit více

Seznam skladeb (3)

  1. Il Fisarmonicista Italiaono / The Little italian Accordionplayer (suite)
  2. Salute for Jeanette
  3. Helgi Variationer

Popis produktu

Po mnoha letech výuky hry na akordeon si manželé Jeanette a Lars Dyremose uvědomili, že je potřeba doplnit stávající akordeonovou literaturu o díla pedagogicky zaměřená na rozvoj specifických dovedností potřebných ke zvládnutí hry na akordeon. Tato šestidílná série sešitů Vám přináší spoustu povedených instruktivních a přednesových skladeb pro rozšíření Vašeho akordeonového repertoáru. V úvodu každého sešitu je stránka věnována metodice hry na akordeon, kterou napsala Janette Dyremose, a která je podle manželů Dyremosových nezbytným předpokladem pro uměleckou hru na akordeon.

Lars Dyremose (1932-2006) byl dánský akordeonista, učitel hry na akordeon a skladatel. V roce 1956 vystudoval hru na akordeon na Hohner-Konservatorium v německém Trossingenu. Jeho původní jméno je Bjarne Aage Larsen, ale když se v roce 1972 oženil s akordeonistkou Jeanette Dyremose, přijal jméno Dyremose.

Jeanette Dyremos (*1948) je dánská akordeonistka, učitelka hry na akordeon, skladatelka a zakladatelka akordeonového souboru Det Danske Harmonika Ensemble. Vystudovala hru na varhany na Det Kongelige Danske Musikkonservatorium. V roce 1972 se provdala za akordeonistu Larse Dyremose.

469 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: WH30330
Skladatel: Dyremose, Lars
Dyremose, Jeanette
Počet skladeb: 3
Počet stran: 37
Jazyk titulu: anglicky
dánsky
německy
Formát: 21 x 30 cm
EAN: WH30330
Hmotnost: 136 g