DUETS in Color 2 / 12 originálních mollových duet pro 1 klavír 4 ruce

Kód: 00416899
Nejprodávanější Nejprodávanější
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: The Willis Music Company
Hudební styl: balady • romantika • lyrika • svatby
Hudební úprava: klavír
Obsazení: duet
Obtížnost: mírně pokročilý
Provedení: sešit - měkká vazba
DUETS in Color je kolekce 24 krásných, originálních a elegantních klavírních duet (1 klavír 4 ruce) rozdělených po 12 skladbách do dvou sešitů. Sešit DUETS in Color 1 Vám přináší 12… zobrazit více
569 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Seznam skladeb (12)

  1. Azure Jewels
  2. Burgundy Shadows
  3. Cool Chartreuse
  4. Gray Skies
  5. Midnight Blue Ballade
  6. Misty Rose
  7. Orange Flames At Night
  8. Rondo In Red
  9. Sapphire Blossoms
  10. Sepia Memories
Otevřít seznam skladeb (12)

Popis produktu

DUETS in Color je kolekce 24 krásných, originálních a elegantních klavírních duet (1 klavír 4 ruce) rozdělených po 12 skladbách do dvou sešitů. Sešit DUETS in Color 1 Vám přináší 12 durových klavírních duet, a sešit DUETS in Color 2 Vám přináší 12 mollových klavírních duet. Nádherné skladby, kde oba party jsou stejně obtížné a budou překvapovat neočekávánými rytmy a tonálními zvraty. 

Naoko Ikeda je japonská hudební skladatelka a učitelka klavírní hry. Žije v Sapporu na ostrově Hokkaidó v severním Japonsku a prostřednictvím svých skladeb seznamuje svět s podstatou své země. Její hudba, ovlivněná klasickou hudbou, jazzem a popem i klavírními díly Williama Gillocka, odráží její rozmanitý vkus společně s krásou, elegancí a humorem. Naoko Ikeda vystudovala klavírní hru na Yamaguchi College of Arts v Japonsku a v současné době se věnuje práci jako učitelka klavíru a skladatelka.