Devět jazzových minietud pro klavír - Eduard Douša

Kód: MG0002
Nejprodávanější Nejprodávanější Doporučujeme Doporučujeme Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Musica Gioia
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Český skladatel
Cyklus devíti drobných jazzových skladeb pro klavír vhodných pro malé klavíristy 3. - 5. ročníků základních uměleckých škol.  Noty jsou doplněny malým slovníčkem hudebního názvosloví, který se… zobrazit více
199 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. Sweet
2. Nějak se to spletlo...
3. Rock-finale

Seznam skladeb (9)

  1. Sweet
  2. Nějak se to spletlo...
  3. Rock-finale
  4. Starý dobrý (swing)
  5. Černý černý černý
  6. Mini-invence
  7. Waltz
  8. Bludovický rag
  9. Cool

Popis produktu

Cyklus devíti drobných jazzových skladeb pro klavír vhodných pro malé klavíristy 3. - 5. ročníků základních uměleckých škol.  Noty jsou doplněny malým slovníčkem hudebního názvosloví, který se vztahuje k hudebním pojmům uvedených v tomto sešitě.
Náslechy, které zde můžete slyšet pro Vás nahrála paní Eva Benešová, profesorka na Pražské konzervatoři a majitelka vydavatelství MUSICA GIOIA, které tyto noty vydalo. 

Eduard Douša (* 31. srpna 1951, Praha) je český hudební skladatel a pedagog. V roce 1971 dokončil studium hudební vědy na Karlově univerzitě v Praze a v dalším vzdělávání pokračoval na Akademii múzických umění v oboru hudební teorie a skladba. Je profesorem Pražské konzervatoře a přednáší na Ústavu hudební vědy Filozofické fakulty Karlovy univerzity. Kromě orchestrální hudby, komorních skladeb a hudby pro sólové nástroje, zkomponoval Douša pro Český rozhlas hudbu k více než stovce rozhlasových pohádek, minioper a písniček pro děti.