Čtyři skladby pro housle (klarinet) a klavír - Eliška Cílková

Kód: AM0061
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: AMOS Editio, s.r.o.
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: melodie / akordy
melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Český skladatel
Čtyři skladby pro housle (nebo klarinet) a klavír napsala (Eliška Cílková) na přání svých spolužáků v průběhu svých studií na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Svěží a nápadité… zobrazit více
369 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: AM0061
Skladatel: Cílková, Eliška
Počet skladeb: 4
Počet stran: 28
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 170 g

Audio ukázky

1. The Dialogue

Seznam skladeb (4)

  1. The Dialogue
  2. Forever Friends
  3. Coming Back
  4. Latin Mood

Popis produktu

Čtyři skladby pro housle (nebo klarinet) a klavír napsala (Eliška Cílková) na přání svých spolužáků v průběhu svých studií na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Svěží a nápadité kompozice jsou silně ovlivněné jazzem a znějí stejně zajímavě jak v houslové, tak v klarinetové verzi. Skladby tohoto sešitu si získají sympatie všech interpretů, kteří touží obohatit svůj repertoár o méně tradiční a přitom posluchačsky atraktivní díla. Notový text je navíc opatřen kytarovými značkami a umožňuje tak hudebníkům hrát skladby i ve větším nástrojovém obsazení (kytara, basová kytara, kontrabas, bicí). Sešit obsahuje klavírní doprovod včetně akordových značek plus samostatné party pro housle (C hlas) a klarinet (B hlas). V náslechu skladeb můžete slyšet ukázku skladby The Dialogue, kterou nám pro Vás poslala autorka skladeb Eliška Cílková. 

Eliška Cílková (*24.března 1987) je česká hudební skladatelka. V roce 2016 získala cenu Czech Press Photo Video Feature 2016 za hudební dokument, a ve stejném roce i cenu z mezinárodní skladatelské soutěže Musica Nova.