Crazy Little Thing Called Love - koncertní orchestr (obtížnost 3) / partitura a party

Kód: 04005712
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Obtížnost: mírně pokročilý
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Music for Concert Band
Umělec: Queen
Crazy Little Thing Called Love je hit britské rockové skupiny Queen z roku 1979, kterou napsal Freddie Mercury jako poctu Elvisi Presleymu.  Nyní Vám tuto nezapomenutelnou melodií přinášíme v… zobrazit více
2 460 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. Crazy Little Thing Called Love

Seznam skladeb (1)

  1. Crazy Little Thing Called Love

Popis produktu

Crazy Little Thing Called Love je hit britské rockové skupiny Queen z roku 1979, kterou napsal Freddie Mercury jako poctu Elvisi Presleymu.  Nyní Vám tuto nezapomenutelnou melodií přinášíme v podvedeném aranžmá pro koncertní orchestr. Set obsahuje partituru včetně všech rozepsaných partů. 

Queen je britská rocková hudební skupina, založená roku 1970 v Londýně. V její původní sestavě byli Freddie Mercury (zpěv, klavír), Brian May (kytara, zpěv), John Deacon (baskytara, klávesy) a Roger Taylor (bicí, zpěv). Skupina se stala slavnou skupinou díky originální tvorbě, Mercuryho hlasovému projevu a rozsahu (něco málo přes 3 oktávy) a v neposlední řadě i díky svým koncertům. Charakteristický zvuk skupiny udávala elektrická kytara Red Special Briana Maye, vyrobená z 200 let starého dubu.

Freddie Mercury, rodným jménem Farrokh Bulsara (1946-1991) byl britský zpěvák a skladatel, člen rockové skupiny Queen. Je považován za jednoho z nejvýznamnějších zpěváků v historii. Byl proslulý jak zpěvem, tak také charismatem a extravagancí během koncertů.