CLASSICAL PLAY ALONG 9 - HAYDN: Cello Concerto in C Major, Hob. VIIb: I + CD / violoncello

Kód: 00842349 Doporučujeme Doporučujeme Akce a slevy Akce a slevy
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Série: Classical Play Along
Umělec: Rodin, Kyrill
Titul série Hal Leonard Classical Play-Along, která Vám nabízí skvělou možnost zahrát si velmi známé a populární skladby klasické hudby s vynikajícím orchestrálním doprovodem na… zobrazit více

Audio ukázky

1. CONCERTO Hob. VIIb:1-Moderato
2. CONCERTO Hob. VIIb:1-Adagio

Seznam skladeb (2)

  1. CONCERTO Hob. VIIb:1-Moderato
  2. CONCERTO Hob. VIIb:1-Adagio

Popis produktu

Titul série Hal Leonard Classical Play-Along, která Vám nabízí skvělou možnost zahrát si velmi známé a populární skladby klasické hudby s vynikajícím orchestrálním doprovodem na přiloženém CD. Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění a pouze doprovod pro Vaši hru, který je rozdělen na několik logických částí podle kterých můžete skladbu cvičovat. Na CD navíc naleznete program pro PC a MAC, na kterém můžete upravovat rychlost skladeb podle Vašich představ. Tento titul Vám nabízí Concert C dur, Hob. VIIb: I pro violoncello od skladatele Josepha Haydna. 

Franz Joseph Haydn (1732–1809) byl rakouský hudební skladatel a jeden z předních skladatelů klasického období, bývá někdy také nazýván jako "otec symfonie ". Haydn sice nevynalezl moderní symfonii, ale v jeho rukou dosáhla tato forma svého právoplatného postavení a to díky jeho neustálým hledáním nových metod vyjádření a jeho výjimečným talentem pro melodickou linii a harmonii. Haydn byl mezi svými vrstevníky oblíbený hlavně pro svou laskavost a optimismus. Vynikal smyslem pro humor, a jeho láska k žertování je často zřetelná i v jeho hudbě. Haydnovo dílo je ohromující a čítá až 2000 prací.

569 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00842349
Skladatel: Haydn, Joseph
Počet skladeb: 2
Počet stran: 12
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9781423462484
UPC: 884088272074
Hmotnost: 168 g