CLASSICAL PLAY ALONG 5 - Haydn: Trumpet Concerto in E-flat Major + CD

Kód: 00842345 Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Série: Classical Play Along
Umělec: Schlepakov, Boris
Titul série Hal Leonard Classical Play-Along, která Vám nabízí skvělou možnost zahrát si velmi známé a populární skladby klasické hudby s vynikajícím orchestrálním nebo komorním… zobrazit více

Audio ukázky

1. Trumpet Concerto in E-flat Major -…
2. Trumpet Concerto in E-flat Major -…
3. Trumpet Concerto in E-flat Major - Allegro

Seznam skladeb (3)

  1. Trumpet Concerto in E-flat Major - Allegro
  2. Trumpet Concerto in E-flat Major - Andante cantabile
  3. Trumpet Concerto in E-flat Major - Allegro

Popis produktu

Titul série Hal Leonard Classical Play-Along, která Vám nabízí skvělou možnost zahrát si velmi známé a populární skladby klasické hudby s vynikajícím orchestrálním nebo komorním doprovodem na přiloženém CD. Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 2x, v plném znění a pouze doprovod pro Vaši hru, který je rozdělen na několik logických částí podle kterých můžete skladbu cvičit. Na CD navíc naleznete program pro PC a MAC, na kterém můžete upravovat rychlost skladeb oběma směry podle Vašich představ.
Tento titul Vám nabízí "Trumpet Concerto in E-flat Major" pro trumpetu a orchestr od rakouského skladatele Josepha Haydna.

Franz Joseph Haydn (1732–1809) byl rakouský hudební skladatel a jeden z předních skladatelů klasického období, bývá někdy také nazýván jako "otec symfonie ". Haydn sice nevynalezl moderní symfonii, ale v jeho rukou dosáhla tato forma svého právoplatného postavení a to díky jeho neustálým hledáním nových metod vyjádření a jeho výjimečným talentem pro melodickou linii a harmonii. Haydn byl mezi svými vrstevníky oblíbený hlavně pro svou laskavost a optimismus. Vynikal smyslem pro humor, a jeho láska k žertování je často zřetelná i v jeho hudbě. Haydnovo dílo je ohromující a čítá až 2000 prací.

Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 00842345
Skladatel: Haydn, Joseph
Počet skladeb: 3
Počet stran: 12
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9781423462415
UPC: 884088271985
ISBN: 978-1-4234-6241-5
Hmotnost: 0.118