Chop-Monster 2 - Jazz Language Tutor + 2x CD

Kód: 251030
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: partitura
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Chop-Monster 2 - Jazz Language Tutor  je pokračování, druhý díl úspěšné improvizační školy.  Tato povedená škola jazzové improvizace využívá metody "volání - odpověď", ve které si studenti… zobrazit více
1 990 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 251030
Skladatel: Berg, Shelly
Autor / Editor: Berg, Shelly
Počet stran: 96
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 038081212777
Hmotnost: 0.38

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

Chop-Monster 2 - Jazz Language Tutor  je pokračování, druhý díl úspěšné improvizační školy.  Tato povedená škola jazzové improvizace využívá metody "volání - odpověď", ve které si studenti nejprve poslechnou jazzové nápady, náměty a improvizace, a poté je zkouší napodobit a také zkoušejí vytvářet a rozvíjet své vlastní jazzové nápady a odpovědi.
Tento sešit pokračuje tam, kde první díl skončil. Po seznámení se a improvizaci na na akordech I maj7 / II mi7 / V7 v prvním díle se druhý díl posune opět kousek dále a bude zde poslouchat a improvizovat na akordické postupy  ii-V-I . Všechny ukázky a stupnice pro trénink Vaší improvizace jsou v sešitě opět velmi srozumitelně vysvětleny a rozepsány pro nástroje v ladění C / Bb / Eb / F . Titul je tedy velmi univerzální a vhodný pro většinu hudebních nástrojů. V titulu je přiloženo 2x CD, na kterých jsou nahrány v sešitě uvedené příklady a cvičení pro nácvik a zdokonalení Vaší improvizace. 

Shelly Berg ( *18. srpna 1955 ) je americký pianista, skladatel, aranžér, orchestrátor a producent.