Can't Buy Me Love - Young Jazz Ensemble / partitura + party

Kód: 07011634
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
balady • romantika • lyrika • svatby
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Young Jazz Ensemble
Umělec: Beatles
Can't Buy Me Love - jeden z velkých hitů skupiny Beatles v povedeném swingovém aranžmá pro jazz band pro obsazení 5x sax 4x trumpet 4x trombone & rhythm section. Tento set obsahuje… zobrazit více

Audio ukázky

1. Can't Buy Me Love

Seznam skladeb (1)

  1. Can't Buy Me Love

Popis produktu

Can't Buy Me Love - jeden z velkých hitů skupiny Beatles v povedeném swingovém aranžmá pro jazz band pro obsazení 5x sax 4x trumpet 4x trombone & rhythm section. Tento set obsahuje partiruru včetně všech rozepsaných hlasů.

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Skladatelská dvojice Lennon/McCartney zůstává nejúspěšnější v hudební historii.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Skladatelská dvojice Lennon/McCartney zůstává nejúspěšnější v historii.

2 190 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 07011634
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Stitzel, Rick
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 0.344