Bober, Melody: Rhapsody Brillante / brilantní rapsodie pro středně pokročilé klavíristy

Kód: ALF29138
Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: balady • romantika • lyrika • svatby
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
více pokročilý
Provedení: noty
Romantika a vášeň jsou obsaženy v této expresivní klavírní skladbě, kterou pro středně pokročilé klavíristy napsala Melody Bober. V kontrastních částech jsou použity dvě tóniny, d moll a D dur.… zobrazit více
229 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Seznam skladeb (1)

  1. Rhapsody Brillante

Popis produktu

Romantika a vášeň jsou obsaženy v této expresivní klavírní skladbě, kterou pro středně pokročilé klavíristy napsala Melody Bober. V kontrastních částech jsou použity dvě tóniny, d moll a D dur. Tónina d moll představuje ve skladbě vášeň,  zatímco tónina D dur má lyričtější a romantičtější charakter. Pro šestnáctinové pasáže, které se nacházejí v obou částech je zapotřebí trochu technické zdatnosti. Široké využití klaviatury činí z této skladby virtuózně znějící dílo.

Melody Bober (*1955) je americká učitelka klavíru a hudební skladatelka, která ráda píše motivační klavírní skladby, které podporují porozumění a lásku k hudbě u jejich studentů. Sama je aktivní klavíristkou a korepetitorkou v kostele. Je velmi žádanou lektorkou na kongresech a workshopech pro učitele klavíru v celé Severní Americe.