Blackbird / 3-PART MIX* + piano

Kód: 08552121
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební úprava: sborová partitura / klavír
Obsazení: sbor
trio
Provedení: noty
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
Série: Discovery Pop Series
Umělec: Beatles
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Velmi známý hit od legendární skupiny THE BEATLES v krásné úpravě pro trojhlasý vokální soubor. Píseň, kterou budou členové Vašeho vokálního souboru rádi zpívat a Vaši posluchači ji budou s… zobrazit více

Audio ukázky

1. Blackbird

Seznam skladeb (1)

  1. Blackbird

Popis produktu

Velmi známý hit od legendární skupiny THE BEATLES v krásné úpravě pro trojhlasý vokální soubor. Píseň, kterou budou členové Vašeho vokálního souboru rádi zpívat a Vaši posluchači ji budou s nadšením poslouchat. Klavírní doprovod. Délka skladby cca 2:15 minut.

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Skladatelská dvojice Lennon/McCartney zůstává nejúspěšnější v hudební historii.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Skladatelská dvojice Lennon/McCartney zůstává nejúspěšnější v historii.

99 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08552121
Textař : McCartney, Paul
Lennon, John
Text skladeb: anglicky
Aranžér: Snyder, Audrey
Počet skladeb: 1
Počet stran: 12
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 17 x 24 cm
UPC: 884088283155
Hmotnost: 24 g