BEATLES LOVE SONGS / SATB* + piano/chords

Kód: 08201686
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: sborová partitura / klavír / akordy
Obsazení: kvartet
sbor
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Umělec: Beatles
krásné milostné písně skupiny BEATLES, titul obsahuje skladby - Here, There, and Everywhere / And I Love Her / P.S. I Love You zobrazit více
129 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 08201686
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Textař : Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Lojeski, Ed
Počet skladeb: 3
Počet stran: 12
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 073999866841
Hmotnost: 24 g

Audio ukázky

1. And I Love Her
2. Here, There And Everywhere
3. P.S. I Love You

Seznam skladeb (3)

  1. And I Love Her
  2. Here, There And Everywhere
  3. P.S. I Love You

Popis produktu

krásné milostné písně skupiny BEATLES, titul obsahuje skladby - Here, There, and Everywhere / And I Love Her / P.S. I Love You

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.