Bastien Piano Basics - PERFORMANCE - Level 1

Kód: WP211
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Neil A.Kjos Music Company
Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty
noty pro hudební školy
Hudební úprava: klavír
Obsazení: solo
Obtížnost: začátečník
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Bastien Piano - Level 1
Bastien Piano - PERFORMANCE
Bastien Piano Basics
Bastien Piano Basics je skvělá, povedená, oblíbená, komplexní a bohatě ilustrovaná klavírní škola, která provede mladé klavíristy nejdůležitějším obdobím jejich studia - prvními roky jejich … zobrazit více
299 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: WP211
Autor / Editor: Bastien, Jane Smisor
Počet skladeb: 20
Počet stran: 32
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 23 x 30 cm
EAN: 9780849752742
ISBN: 0-8497-5274-4
Hmotnost: 130 g

Seznam skladeb (20)

  1. Happy New Year
  2. Roller Skate Rock
  3. The Animal Band
  4. Sleepy Witch
  5. Trapeze Artist
  6. Seconds, Please!
  7. Get Ready Rock
  8. Tap Dance
  9. Golden Trumpets
  10. Little Indian Lance
Otevřít seznam skladeb (20)

Popis produktu

Bastien Piano Basics je skvělá, povedená, oblíbená, komplexní a bohatě ilustrovaná klavírní škola, která provede mladé klavíristy nejdůležitějším obdobím jejich studia - prvními roky jejich klavírní výuky. Vzdělávání podle Bastien Piano Basics je pečlivě odstupňované, logicky navazující a svým pojetím zajišťuje stabilní a neustálý pokrok mladých klavíristů.  Originální hudba od autorů této školy v sobě obsahuje prvky populární, folkové, klasické i současné hudby a motivuje mladé klavíristy k objevování nových a nových tajemství hudby. Celobarevné ilustrace žáky pobaví a posílí právě nabyté vědomosti a dovenosti. Učitelé budou nadšeni z nádherné interaktivní výuky a z radosti a postupů svých žáků.
Klavírní škola Bastien Piano Basics je rozdělena do pěti úrovní podle obtížností jednotlivých sešitů od Primer Level (základní "předškolní" příprava) až po Level 4, který odpovídá přibližně 4 roku klavírního studia na základních uměleckých školách. Každá obtížnost obsahuje čtyři samostatné sešity - PIANO (hlavní sešit),  Theory (teorie), Technic (technika) a Performace (skladbičky na vystoupení), které dohromady tvoří velmi úspěšnou komplexní výukovou metodu pro mladé klavíristy. Jednotlivé sešity lze koupit samostatně a lze podle nich také samostatně učit a hrát.