%s1 / %s2


AEBERSOLD PLAY ALONG 21 - Gettin' It Together + 2x CD

AEBERSOLD PLAY ALONG 21 - Gettin' It Together + 2x CD


Náhled dovnitř
Kód V21DS
Vydavatel JAMEY AEBERSOLD JAZZ, INC
Serie AEBERSOLD PLAY ALONG
Hudební styl noty pro hudební školy
jazz + blues + ragtime + swing
Hudební úprava melodie / akordy
Obsazení solo
Provedení sešit + CD


POPIS

Každý kdo někdy zkoušel improvizovat ví, že improvize není hra bez pravidel, že si nelze hrát co chcete a kdy chcete, ale musíte se držet harmonie, znát jednotlivé tóny akordových značek a stupnice, které ze kterých dané akordové značky vycházejí. Prostě to co vypadá velmi jednoduše, když slyšíte improvizovat profesionální jazzové hudebníky, tak za tím jsou hodiny studia, hraní a získávání zkušeností.  
Tento vynikající titul Vám pomůže naučit se improvizovat ve všech stupnicich (durových i mollových) a také v různých jazzových rytmech Bossa Nova, Swing, Shuffle apod. Titul obsahuje dvě přiložené CD (první obsahuje durové cvičení a druhé obsahuje mollové cvičení)
 a na kterých jsou nahrány skvělé "živé" rytmické doprovody (piano, bass, drums) k uvedeným improvizačním cvičením a skladbám uvedených v tomto sešitě. Pro nácvik hry na piano a basovou kytaru je pravý a levý kanál rozdělen následovně P - piano, drums a L - bass, drums. Také jazzoví zpěváci se s tím to titulem mohou učit improvizovat a naučit se nasadit a zpívat ty správné tóny ke správnému akordu, stupnici nebo harmonii. Velmi hodnotný, užitečný a variabilní titul.       Doba dodání:
Není skladem.

Předpokládaná dodací doba je 28 dnů.

Vaše cena
669 Kč
Další informace:

Kód
V21DS
Autor
Aebersold, Jamey
Počet stran
129
Jazyk
anglicky
Velikost
22 x 28 cm