AEBERSOLD PLAY ALONG 21 - Gettin' It Together + 2x CD

Kód: V21DS
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: JAMEY AEBERSOLD JAZZ, INC
Hudební úprava: melodie / akordy
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Hudební styl: noty pro hudební školy
jazz + blues + ragtime + swing
Series: AEBERSOLD PLAY ALONG
Každý kdo někdy zkoušel improvizovat ví, že improvize není hra bez pravidel, že si nelze hrát co chcete a kdy chcete, ale musíte se držet harmonie, znát jednotlivé tóny akordových značek a… zobrazit více

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2

Popis produktu

Každý kdo někdy zkoušel improvizovat ví, že improvize není hra bez pravidel, že si nelze hrát co chcete a kdy chcete, ale musíte se držet harmonie, znát jednotlivé tóny akordových značek a stupnice, které ze kterých dané akordové značky vycházejí. Prostě to co vypadá velmi jednoduše, když slyšíte improvizovat profesionální jazzové hudebníky, tak za tím jsou hodiny studia, hraní a získávání zkušeností.  
Tento vynikající titul Vám pomůže naučit se improvizovat ve všech stupnicich (durových i mollových) a také v různých jazzových rytmech Bossa Nova, Swing, Shuffle apod. Titul obsahuje dvě přiložené CD (první obsahuje durové cvičení a druhé obsahuje mollové cvičení)
 a na kterých jsou nahrány skvělé "živé" rytmické doprovody (piano, bass, drums) k uvedeným improvizačním cvičením a skladbám uvedených v tomto sešitě. Pro nácvik hry na piano a basovou kytaru je pravý a levý kanál rozdělen následovně P - piano, drums a L - bass, drums. Také jazzoví zpěváci se s tím to titulem mohou učit improvizovat a naučit se nasadit a zpívat ty správné tóny ke správnému akordu, stupnici nebo harmonii. Velmi hodnotný, užitečný a variabilní titul.       

30,06 EUR
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: V21DS
Autor / Editor: Aebersold, Jamey
Počet stran: 129
Jazyk titulu: anglicky
Formát: 22 x 28 cm
Hmotnost: 0.368