AEBERSOLD PLAY ALONG 114 - GOOD TIME + 4x CD

Kód: V114DS
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: JAMEY AEBERSOLD JAZZ, INC
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: melodie / akordy
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Série: AEBERSOLD PLAY ALONG
Nový a výborný titul, který konečně umožní opravdu všem hudebníkům a na opravdu všechny standardní jazzové nástroje cvičit, zahrát si nebo zaimprovizovat na skladby uvedené v tomto vynikajícím sešitě… zobrazit více
799 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: V114DS
Skladatel: Aebersold, Jamey
Počet skladeb: 14
Počet stran: 80
Formát: 22 x 28 cm
EAN: 635621001145
Hmotnost: 0.296

Audio ukázky

1. Relaxin´
2. Runnin´& Gunnin´
3. Soulful times

Seznam skladeb (14)

  1. Relaxin´
  2. Runnin´& Gunnin´
  3. Soulful times
  4. Mr. Alex
  5. Peaceful Ideas
  6. A Little Stop-Time
  7. A Blessing In Disguise
  8. I Remember Grant
  9. An April Recall
  10. What ´s Your Hurry
Otevřít seznam skladeb (14)

Popis produktu

Nový a výborný titul, který konečně umožní opravdu všem hudebníkům a na opravdu všechny standardní jazzové nástroje cvičit, zahrát si nebo zaimprovizovat na skladby uvedené v tomto vynikajícím sešitě. Sešit obsahuje noty pro všechny ladění (C, Bb, Eb a C nástroje hrající v basovém klíči).  K sešitu je přiloženo neuvěřitelných 4x CD. CD 1 – L drums + P bass, vynikající pro nácvik piana a pro hru ostatních sólových nástrojů bez piana, tzv. sluchový trénink, CD 2 – bass, vynikající pro nácvik bicích nástrojů, piano, guitar a dalších, CD 3 – drums, výborné pro nácvik bass, piano, CD 4 – L piano, drums + P piano, bass, hra s plným doprovodem pro všechny sólové nástroje. Vynikající kombinační možnosti sešitu, originální řešení, navíc 14 skladeb v post-bebop stylu = skvělý titul !!!

Jamey Aebersold (21. července 1939) je americký jazzový saxofonista. Vystudoval hru na saxofon na Indiana University; v pozdějších letech pracoval jako studiový hudebník a vedle saxofonu hrál také na klavír a kontrabas. Rovněž se věnoval pedagogické činnosti.