ABBA GOLD - GREATEST HITS + Audio Online / housle

Kód: AM996116
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: WISE PUBLICATIONS
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
muzikály • film • televize
Hudební úprava: melodie
Obsazení: solo
Provedení: sešit + Audio Online
Série: ABBA GOLD
Umělec: ABBA
Vynikající sešit , který obsahuje ty nejznámější hity této od roku 1982 nehrající, ale stále velmi populární švédské skupiny ABBA. Sešit obsahuje všechny skladby, které jsou nahrány na… zobrazit více
729 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: AM996116
Skladatel: Andersson, Benny
Textař : Ulvaeus, Björn
Počet skladeb: 19
Počet stran: 55
Formát: 23 x 30 cm
ISBN: 9781847728548
Hmotnost: 260 g

Audio ukázky

1. Dancing Queen
2. Knowing Me, Knowing You
3. Take A Chance On Me

Seznam skladeb (19)

  1. Dancing Queen
  2. Knowing Me, Knowing You
  3. Take A Chance On Me
  4. Mamma Mia
  5. Lay All Your Love On Me
  6. Super Trouper
  7. I Have A Dream
  8. The Winner Takes It All
  9. Money, Money, Money
  10. S.O.S.
Otevřít seznam skladeb (19)

Popis produktu

Vynikající sešit , který obsahuje ty nejznámější hity této od roku 1982 nehrající, ale stále velmi populární švédské skupiny ABBA. Sešit obsahuje všechny skladby, které jsou nahrány na stejnojmenném CD ABBA GOLD, které této skupině vyšlo. V sešitě naleznete také pěkně zpracovaný popis nástroje a prstoklad pro daný nástroj. 

ABBA je švédská popová skupina založená v roce 1972. Jde o jednu z nejúspěšnějších kapel v historii populární hudby. Název této hudební skupiny vznikl spojením počátečních písmen křestních jmen jejích členů Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid. Autory všech skladeb jsou Benny Andersson a Björn Ulvaeus. ABBA dosáhla mezinárodního průlomu poté, co v roce 1974 zvítězila v soutěži Eurovize s písní „Waterloo“ a byla první neanglicky mluvící popovou skupinou, která dobyla hitparády v anglicky mluvících zemích, včetně Velké Británie a USA. V roce 1982 skupina slavila 10 let svého trvání, ale na počátku roku 1983 vyšel jejich poslední singl Under Attack - You Owe Me One a po něm si ABBA dala dočasnou přestávku, která zatím stále trvá.

Benny Andersson (19.prosince 1946) je švédský hudební skladatel, producent, zpěvák, textař, hráč na klávesové nástroje a syntezátory, akordeon a příležitostně kytaru. Je stále členem již neaktivní skupiny ABBA.