A Nightingale Sang in Berkeley Square / SATB a cappella

Kód: 07357775
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: balady • romantika • lyrika • svatby
jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: sborová partitura / a cappella
Obsazení: kvartet
sbor
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Série: Vocal Jazz Series
Umělec: Manhattan Transfer
Nádherný, pomalý romantický evergreen od skladatele Manning Sherwin, který byl napsán v roce 1939 na území Francie. Dostal se do rukou známých hudebníků jako jsou Glenn Miller, Sonny Rollins nebo The… zobrazit více

Audio ukázky

1. A Nightingale Sang In Berkeley Square

Seznam skladeb (1)

  1. A Nightingale Sang In Berkeley Square

Popis produktu

Nádherný, pomalý romantický evergreen od skladatele Manning Sherwin, který byl napsán v roce 1939 na území Francie. Dostal se do rukou známých hudebníků jako jsou Glenn Miller, Sonny Rollins nebo The Manhattan Transfer, díky kterým se skladba proslavila a v roce 1981 získala cenu Grammy. Skladba je v krásné a cappella úpravě (bez doprovodu) pro SATB vokální soubory. Tato úprava byla napsána dle originální nahrávky vokální skupiny The Manhattan Transfer. Náslech, který zde můžete slyšet nemusí být tato úprava, ale určitě je to část nahrávky od The Manhattan Transfer, aby jste měli představu, jak tato krásná skladba zní.

The Manhattan Transfer je jazzová vokální skupina založená v roce 1969 a dodnes koncertující (2022), která zpívá evergreeny, jazzové a swingové standardy, rhythm and blues, populární hudbu a to jak a cappella, tak s doprovodem hudebních nástrojů, skupiny nebo orchestru.

Eugene Thomas Puerling (1929-2008) - velmi slavná a úspěšný aranžér písní pro vokální soubory a zpěvák ve vokálních skupinách. Vytvořil a vedl vokální skupiny The Hi-Lo's a The Singers Unlimited. V roce 1982 získal cenu za nejlepší aranžmá pro vokální soubor za jeho aranžmá skladby A Nightingale Sang in Berkeley Square (zpíval ji slavný The Manhattan Transfer).

99 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 07357775
Skladatel: Sherwin, Manning
Textař : Maschwitz, Eric
Aranžér: Puerling, Gene
Počet skladeb: 1
Počet stran: 7
Formát: 17 x 27 cm
Hmotnost: 16 g