A BACH ALLELUIA / SATB* a klavír

Kód: 22926
Nejprodávanější Nejprodávanější
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: vánoční hudba
Hudební úprava: sborová partitura / klavír
Obsazení: kvartet
sbor
Text skladeb: latinsky
Provedení: noty
Série: Alfred Choral Designs
Známá AVE MARIA od Bach/Gounod v nádherné úpravě s bohatou harmonií pro SATB vokální soubor od Donald Moore. Klavírní doprovod.     zobrazit více
129 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 22926
Skladatel: Bach, Johann Sebastian
Gounod, Charles
Aranžér: Moore, Donald
Počet skladeb: 1
Počet stran: 8
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 038081221090
Hmotnost: 16 g

Audio ukázky

1. A BACH ALLELUIA

Seznam skladeb (1)

  1. A BACH ALLELUIA

Popis produktu

Známá AVE MARIA od Bach/Gounod v nádherné úpravě s bohatou harmonií pro SATB vokální soubor od Donald Moore. Klavírní doprovod.  

 

Johann Sebastian Bach (1685-1750) byl německý hudební skladatel a virtuos hry na klávesové nástroje období baroka. Je považovan za jednoho z největších hudebních géniů všech dob. Byl mistrem polyfonie a přivedl k dokonalosti hudební formu fugy. Napsal celkem 1126 hudebních kompozic nejrůznějších forem (označují se zkratkou BWV a pořadovým číslem). Ve své době Bach proslul především jako hráč na klávesové nástroje, jako hudební skladatel však byl známý méně. Jeho hudba byla vnímána jako konzervativní a po jeho smrti upadla na padesát let téměř v zapomenutí.

Charles-François Gounod (1818 -1893) byl francouzský hudební skladatel. Napsal dvanáct oper, velké množství církevní hudby a mnoho písní a drobných skladeb. V současnosti patří mezi jeho nejznámější díla opery Faust a Romeo a Julie, a z jeho drobných skladeb je úplně nejznámější zhudebněná modlitba Ave Maria, založená na skladbě Preludium v C Dur od Johanna Sebastiana Bacha.