MOODS 2 by Daniel Hellbach + CD / 10 skladeb pro 2 zobcové flétny a klavír

Kód: ACM291 Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ACANTHUS
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: duet
solo
Provedení: sešit + CD
Hudební styl: populární + rocková hudba
Skladatel: Hellbach, Daniel
Daniel Hellbach (*1958) je švýcarský pedagog a hudební skladatel. Jeho hudební styl kombinuje prvky populární, rockové i jazzové hudby společně s hudbou klasickou a jeho skladby jsou mezi mladými… zobrazit více

Audio ukázky

1. Funny
2. Happy
3. Dreaming

Seznam skladeb (10)

  1. Funny
  2. Happy
  3. Dreaming
  4. Confident
  5. Wild
  6. Musing
  7. Impatient
  8. Frolic
  9. Mystical
  10. Active

Popis produktu

Daniel Hellbach (*1958) je švýcarský pedagog a hudební skladatel. Jeho hudební styl kombinuje prvky populární, rockové i jazzové hudby společně s hudbou klasickou a jeho skladby jsou mezi mladými muzikanty velmi oblíbené.
Sešit Moods 2 (Nálady 2) Vám přináší deset originálních, snadných a velmi příjemných skladbiček pro jednu nebo dvě zobcové flétny s klavírním doprovodem. Klavírní doprovod je doplněn o akordové značky a lze ho hrát také na klávesové nástroje, kytaru a další doprovodné nástroje. Sešit obsahuje klavírní doprovod plus samostatně vložené party pro zobcové flétny. Na přiloženém CD jsou všechny skladby nahrány 3x, v plném znění, podruhé bez druhého hlasu zobcové flétny (pro Vaši představu, jak skladba zní sólově) a potřetí pouze klavírní doprovod pro Vaši hru (sólovou i duet).  Některé rychlejší skladby jsou na CD nahrány také v pomalejším tempu pro snadnější nácvik skladby.

25,17 EUR
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 0,00 EUR

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: ACM291
Počet skladeb: 10
Počet stran: 46
Jazyk titulu: francouzsky
anglicky
německy
Formát: 23 x 30 cm