%s1 / %s2

Žvaní žabák u louže + CD

Žvaní žabák u louže + CD


Náhled dovnitř
Kód 605867
Vydavatel EDIKA
Hudební styl hudba pro děti, žáky a studenty
výukové + instruktážní tituly a školy
Hudební úprava klavír / zpěv / akordy
Obsazení solo
Provedení sešit + CD
Doporučujeme


POPIS

Zpěvník se zábavnými písničkami pro správné vyslovování hlásek! 
Tento zpěvník Vám přináší celkem sedmnáct povedených písniček nejen k procvičování výslovnosti hlásek. Autoři zpěvníku pro děti napsali takové písničky, v nichž se vyskytují různé hláskové skupiny a jejich rozlišení, a můžete si tak vybrat písničku podle toho, co právě budete chtít dělat a co budete mít chuť poslouchat.
Každá písnička je doplněna notovým zápisem, akordy, rytmocvičkami, obrázky, příběhy s ilustracemi a dalšími aktivitami, na které navazují jednoduchá říkadla. Říkadly s pohybem se dá zabavit kdykoliv a kdekoliv. 
Ke zpěvníku je přiloženo CD na kterém jsou všechny písničky ve zpěvníku nazpívány oblíbenou dvojici Zdeňka a Kristýny z dětského pořadu „Hýbánky“ na dětském kanále ČT.
Písničky jsou textově a hudebně uzpůsobeny především dětem od 4 do 7 let. Tedy ve věkovém období, kdy se u dětí správná výslovnost řeší nejčastěji. Texty jsme se snažili tvořit tak, aby kumulovaly procvičované hlásky a naopak neobsahovaly ty obtížnější. Zajímavá a někdy i složitější slovní spojení snad dohání hravost a vtip.
Nejen logopedické písničky snad tedy budou užitečným pomocníkem a příjemným průvodcem knížkou a obohatí vaši slovní zásobu zajímavými, ale i méně obvyklý rýmy. Povídáním a zpíváním přispíváme k radosti a sebepoznání. Věříme, že knížka zaujme i ty, kterých se výslovnost a problémy s ní nijak nedotýkají a chtějí si třeba jen zanotovat naše písničky. Stránky a CD by tak mohly přispět k častějšímu zpívání třeba u vás doma nebo na cestách.SEZNAM SKLADEB (17)
Doba dodání:
Skladem.

Zboží obvykle expedujeme do 24 hodin.

Vaše cena
399 Kč
Další informace:

Kód
605867
Autor
Palečková, Miroslava
Král, Zdeněk
Počet skladeb
17
Počet stran
72
Text skladeb
česky
Jazyk
česky
Velikost
30 x 21 cm
EAN
9788026605867
ISBN
978-80-266-0586-7