Yesterday - Pop Specials For Strings (easy level) / partitura + party

Kód: 04490943
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
balady • romantika • lyrika • svatby
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Pop Specials for Strings
Umělec: Beatles
Yesterday je pravděpodobně nejznámější balada skupiny BEATLES. Nyní Vám nabízíme tuto oblíbenou skladbu v příjemném a jednoduchém aranžmá pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje parituru… zobrazit více
1 620 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 04490943
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Longfield, Robert
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 884088471293
Hmotnost: 0.276

Audio ukázky

1. Yesterday

Seznam skladeb (1)

  1. Yesterday

Popis produktu

Yesterday je pravděpodobně nejznámější balada skupiny BEATLES. Nyní Vám nabízíme tuto oblíbenou skladbu v příjemném a jednoduchém aranžmá pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje parituru včetně všech rozepsaných hlasů. Aranžmá je napsáno pro obsazení - 1. housle, 2. housle, 3. housle,  viola, violoncello, kontrabas, piano (pouze pro nácvik), bicí. Titul se zaručeným úspěchem u Vašich posluchačů. 

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.