Yesterday - Pop Specials For Strings (easy level) / partitura + party

Kód: 04490943
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
balady • romantika • lyrika • svatby
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Pop Specials for Strings
Umělec: Beatles
Yesterday je pravděpodobně nejznámější balada skupiny BEATLES. Nyní Vám nabízíme tuto oblíbenou skladbu v příjemném a jednoduchém aranžmá pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje parituru… zobrazit více

Audio ukázky

1. Yesterday

Seznam skladeb (1)

  1. Yesterday

Popis produktu

Yesterday je pravděpodobně nejznámější balada skupiny BEATLES. Nyní Vám nabízíme tuto oblíbenou skladbu v příjemném a jednoduchém aranžmá pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje parituru včetně všech rozepsaných hlasů. Aranžmá je napsáno pro obsazení - 1. housle, 2. housle, 3. housle,  viola, violoncello, kontrabas, piano (pouze pro nácvik), bicí. Titul se zaručeným úspěchem u Vašich posluchačů. 

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.

1 620 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 04490943
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Longfield, Robert
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 884088471293
Hmotnost: 0.276