VIVALDI - Album I - příčná flétna (klarinet, housle) + klavír

Kód: EDM28
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Jindřich Klindera
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Šest známých melodií od Antonio Vivaldi (1678-1741) v jednoduché úpravě pro příčnou flétnu, housle nebo klarinet s doprovodem klavíru. Sešit obsahuje klavírní doprovod plus samostatný part pro C… zobrazit více

Audio ukázky

1. Thema

Seznam skladeb (6)

  1. Thema
  2. Thema
  3. Allemande
  4. Giga
  5. Sarabanda
  6. Thema

Popis produktu

Šest známých melodií od Antonio Vivaldi (1678-1741) v jednoduché úpravě pro příčnou flétnu, housle nebo klarinet s doprovodem klavíru. Sešit obsahuje klavírní doprovod plus samostatný part pro C nástroj (flétna, housle) a samostatný part pro Bb nástroj (klarinet).
Náslechy, které zde můžete slyšet jsou nahrávky skladeb tak, jak je přehrál notační program ve kterém byly tyto noty napsány a získal jsem je pro Vás přímo od vydavatele tohoto titulu, aby jste měli alespoň zběžnou představu jak skladby přibližně zní. 

Antonio Vivaldi (1678-1741) byl italský kněz, hudební skladatel a vynikající houslista. Jeho nejznámějším dílem je soubor čtyř houslových koncertů nazvaný Čtvero ročních dob. Vivaldiho hudba formálně patří do baroka, ale je velmi vynalézavá v harmonických kontrastech, ve strhujících rytmech a neopakovatelné melodice. Z jeho hudby čiší potěšení z komponování a radost ze života, která se přenáší na posluchače.

Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: EDM28
Skladatel: Vivaldi, Antonio
Aranžér: Klindera, J
Počet skladeb: 6
Počet stran: 12
Formát: 21 x 30 cm
Hmotnost: 50