VIVALDI: Album I / příčná flétna (klarinet, housle) a klavír

Kód: EDM28
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Jindřich Klindera
Hudební styl: klasická • duchovní hudba
Hudební úprava: melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Šest známých melodií od Antonio Vivaldi (1678-1741) v jednoduché úpravě pro příčnou flétnu, housle nebo klarinet s doprovodem klavíru. Sešit obsahuje klavírní doprovod plus samostatný part pro C… zobrazit více
Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: EDM28
Skladatel: Vivaldi, Antonio
Aranžér: Klindera, J
Počet skladeb: 6
Počet stran: 12
Formát: 21 x 30 cm
Hmotnost: 50

Audio ukázky

1. Thema

Seznam skladeb (6)

  1. Thema
  2. Thema
  3. Allemande
  4. Giga
  5. Sarabanda
  6. Thema

Popis produktu

Šest známých melodií od Antonio Vivaldi (1678-1741) v jednoduché úpravě pro příčnou flétnu, housle nebo klarinet s doprovodem klavíru. Sešit obsahuje klavírní doprovod plus samostatný part pro C nástroj (flétna, housle) a samostatný part pro Bb nástroj (klarinet).
Náslechy, které zde můžete slyšet jsou nahrávky skladeb tak, jak je přehrál notační program ve kterém byly tyto noty napsány a získal jsem je pro Vás přímo od vydavatele tohoto titulu, aby jste měli alespoň zběžnou představu jak skladby přibližně zní. 

Antonio Vivaldi (1678-1741) byl italský kněz, hudební skladatel a vynikající houslista. Jeho nejznámějším dílem je soubor čtyř houslových koncertů nazvaný Čtvero ročních dob. Vivaldiho hudba formálně patří do baroka, ale je velmi vynalézavá v harmonických kontrastech, ve strhujících rytmech a neopakovatelné melodice. Z jeho hudby čiší potěšení z komponování a radost ze života, která se přenáší na posluchače.