V kabaretu + Audio Online / tři příčné flétny a klavír (+ online party pro kytary, basu, bicí)

Kód: BM112
Doporučujeme Doporučujeme
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: eNoty.eu
Hudební styl: jazz • blues • ragtime • swing
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: trio
malý soubor (do 10 hudebníků)
Obtížnost: více pokročilý
mírně pokročilý
Provedení: sada (partitura + party) + Audio Online
Série: Music for more ...
Český skladatel
V kabaretu
V kabaretu je stylová, příjemná a originální jazzová skladba, kterou pro Vás napsal Jaroslav Šimíček. Tuto swingující skladbu budou flétnisté rádi cvičit a hrát. Skladba je napsaná v… zobrazit více
469 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Audio ukázky

1. V kabaretu / In a Cabaret

Seznam skladeb (1)

  1. V kabaretu / In a Cabaret

Popis produktu

V kabaretu je stylová, příjemná a originální jazzová skladba, kterou pro Vás napsal Jaroslav Šimíček. Tuto swingující skladbu budou flétnisté rádi cvičit a hrát. Skladba je napsaná v aranžmá pro tři příčné flétny a klavír s volitelnými party pro kytaru, basovou kytaru (kontrabas) a bicí. Party pro jazzovou rytmickou skupinu jsou ke stažení online.
V sešitě je uveden odkaz, který Vám umožní stáhnout si do počítače demo nahrávku i nahrávku klavírního doprovodu ve formátu mp3. Nahrávky jsou pořízeny z notačního programu, ve kterém byly skladby napsány. Audio(demo) soubor je zde uveden pro Vaši představu jak skladba zní, nahrávku klavírního doprovodu (v plném a v pomalejším tempu) je možné použít k nácviku skladby.

Skladba V kabaretu byla vydána pro soubory příčných fléten, klarinetů a saxofonů. Všechna tři vydání jsou vzájemně kompatibilní a jednotlivé hlasy můžete mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak hudební soubor z nástrojů, které máte právě k dispozici.

Jaroslav Šimíček (*1962) je jazzový kontrabasista, hudební skladatel a aranžér. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor hudební výchova a český jazyk. V Ostravě absoloval také Lidovou konzervatoř, obor kytara a byl žákem jazzového hudebníka a pedagoga Karla Velebného. V současné době komponuje pro Českou televizi, divadlo a film a věnuje se také práci aranžerské.