Three Pieces from Schindler's List - Solo Violin and Orchestra - partitura

Kód: 04490011
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: muzikály • film • televize
Hudební úprava: partitura
Obsazení: band & orchestr
Provedení: partitura
Tři krásné melodie z oscarového filmu Schindler's List ( Schindlerův seznam) od vynikajícího skladatele filmové hudby John Williams v nádherné úpravě pro housle a orchestr. Tento titul Vám nabízí… zobrazit více
2 390 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 04490011
Skladatel: Williams, John
Počet skladeb: 3
Počet stran: 32
Formát: 27 x 36 cm

Seznam skladeb (3)

  1. Theme From 'Schindler's List'
  2. Jewish Town (Krakow Ghetto - Winter '41)
  3. Remembrances

Popis produktu

Tři krásné melodie z oscarového filmu Schindler's List ( Schindlerův seznam) od vynikajícího skladatele filmové hudby John Williams v nádherné úpravě pro housle a orchestr. Tento titul Vám nabízí partituru tohoto aranžmá.

John Towner Williams (*1932) je americký skladatel, dirigent a klavírista. Během své kariéry, která trvá již sedm desetiletí, složil některé z nejpopulárnějších, nejznámějších a kritikou nejoceňovanějších filmových hudeb v historii kinematografie. Jeho skladby jsou často považovány za ztělesnění orchestrální filmové hudby a je považován za jednoho z největších skladatelů v dějinách kinematografie. Williams je držitelem 25 cen Grammy, pěti Oscarů, sedmi cen Britské filmové akademie a čtyř Zlatých glóbů. S 53 nominacemi na Oscara je po Waltu Disneym druhým nejčastěji nominovaným člověkem.