The Simpsons - Young Jazz Ensemble - grade 3

Kód: 07011490
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: muzikály • film • televize
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Young Jazz Ensemble
Známá melodie z úspěšného a velmi populárního televizního seriálu The Simpsons ve středně náročném aranžmá pro Young Jazz Ensemble. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů&… zobrazit více
2 290 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 07011490
Skladatel: Elfman, Danny
Aranžér: Lavender, Paul
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 31 cm
UPC: 884088197964
Hmotnost: 0.294

Audio ukázky

1. The Simpsons

Seznam skladeb (1)

  1. The Simpsons

Popis produktu

Známá melodie z úspěšného a velmi populárního televizního seriálu The Simpsons ve středně náročném aranžmá pro Young Jazz Ensemble. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů (5x sax, 4x trumpet, 4x trombone, rhythm section)

Danny Elfman, celým jménem Daniel Robert Elfman (*1953) je americký hudebník, zpěvák a hudební skladatel. Byl dlouholetým členem kapely Oingo Boingo. Ač nemá hudební vzdělání, patří ke stylově nejzajímavějším skladatelům filmové hudby. Velmi často spolupracuje s režisérem Timem Burtonem, Samem Raimim nebo Gusem Van Santem. Napsal hudbu k filmům Pee-Weeho velké dobrodružství, Batman, Střihoruký Edward, Big Fish a Wednesday, Spider-Man a Spider-Man 2 a Doktor Strange v multivesmíru šílenství,Dobrý Will Hunting, Muži v černém, Padesát odstínů šedi a dalším … Je také autorem úvodní znělky kresleného seriálu Simpsonovi a znělky k televiznímu seriálu Zoufalé manželky.