The First Noel / Pachelbel's Canon // 2-PART MIX* + piano

Kód: 5784
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: vánoční hudba
Hudební úprava: sborová partitura / klavír
Obsazení: duet
sbor
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Série: Alfred Choral Designs
Spojení dvou velmi známých a oblíbených melodií, které slýcháváme již stovky let funguje !!!  Krásná anglická koleda společně s famózním Pachelbel's Canon in D je nádherné sborové dílo, které je… zobrazit více
129 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 5784
Skladatel: Pachelbel, Johann
Aranžér: Clawson, Michael
Počet skladeb: 1
Počet stran: 12
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 038081016498
Hmotnost: 24 g

Seznam skladeb (1)

  1. The First Noel / Pachelbel's Canon

Popis produktu

Spojení dvou velmi známých a oblíbených melodií, které slýcháváme již stovky let funguje !!!  Krásná anglická koleda společně s famózním Pachelbel's Canon in D je nádherné sborové dílo, které je přímo předurčeno stát se klasikou. Součástí aranžmá je tříruční klavírní nebo varhanní doprovod.

Johann Pachelbel (1653-1706) byl německý barokní skladatel, varhaník a pedagog, jeden z nejdůležitějších skladatelů doby středního baroka. Složil velké množství duchovních i světských skladeb. Jeho práce se těšila obrovské popularitě, vyučoval mnoho žáků a jeho hudba se stala vzorem pro většinu německých skladatelů. Dnes je jeho nejznámějším dílem Kánon v D dur, který patří mezi nejznámější skladby v klasické hudbě. Mezi další jeho známé skladby patří například varhanní skladby Chaconne v f moll nebo Toccata v e moll.