Thank you for the Music (from Mamma Mia) / SSAA* a cappella

Kód: 35837
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební úprava: sborová partitura / a cappella
Obsazení: kvartet
sbor
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
muzikály • film • televize
populární • rocková hudba
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Série: Alfred Pop Series
Umělec: ABBA
Známý hit skupiny ABBA z roku 1983, který je stále velmi populární a nyní je také zpíván v novém úspěšném muzikálu MAMMA MIA!. Tuto skvělou píseň Vám teď nabízíme v povedeném aranžmá od Kirby… zobrazit více

Audio ukázky

1. Thank you for the Music (from Mamma Mia)

Seznam skladeb (1)

  1. Thank you for the Music (from Mamma Mia)

Popis produktu

Známý hit skupiny ABBA z roku 1983, který je stále velmi populární a nyní je také zpíván v novém úspěšném muzikálu MAMMA MIA!. Tuto skvělou píseň Vám teď nabízíme v povedeném aranžmá od Kirby Shaw pro a cappella (bez doprovodu) vokální soubor SSAA. Délka skladby cca 2:34 minuty

ABBA je švédská popová skupina založená v roce 1972. Jde o jednu z nejúspěšnějších kapel v historii populární hudby. Název této hudební skupiny vznikl spojením počátečních písmen křestních jmen jejích členů Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid. Autory všech skladeb jsou Benny Andersson a Björn Ulvaeus. ABBA dosáhla mezinárodního průlomu poté, co v roce 1974 zvítězila v soutěži Eurovize s písní „Waterloo“ a byla první neanglicky mluvící popovou skupinou, která dobyla hitparády v anglicky mluvících zemích, včetně Velké Británie a USA. V roce 1982 skupina slavila 10 let svého trvání, ale na počátku roku 1983 vyšel jejich poslední singl Under Attack - You Owe Me One a po něm si ABBA dala dočasnou přestávku, která zatím stále trvá.

Björn Kristian Ulvaeus (25.dubna 1945) je švédský textař, hudební skladatel, zpěvák, producent, kytarista, spisovatel a bývalý člen světoznámé skupiny ABBA.

Benny Andersson (19.prosince 1946) je švédský hudební skladatel, producent, zpěvák, textař, hráč na klávesové nástroje a syntezátory, akordeon a příležitostně kytaru. Je stále členem již neaktivní skupiny ABBA.

99 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 35837
Skladatel: Ulvaeus, Björn
Andersson, Benny
Textař : Ulvaeus, Björn
Andersson, Benny
Aranžér: Shaw, Kirby
Počet skladeb: 1
Počet stran: 8
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 038081400334
Hmotnost: 14 g