Thank you for the Music (from Mamma Mia) / SATB* a cappella

Kód: 35836
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
populární • rocková hudba
muzikály • film • televize
Hudební úprava: sborová partitura / a cappella
Obsazení: sbor
kvartet
Text skladeb: anglicky
Provedení: noty
Série: Alfred Pop Series
Umělec: ABBA
Známý hit skupiny ABBA z roku 1983, který je stále velmi populární a nyní je také zpíván v novém úspěšném muzikálu MAMMA MIA!. Tuto skvělou píseň Vám teď nabízíme v povedeném aranžmá od Kirby… zobrazit více
129 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 35836
Skladatel: Andersson, Benny
Ulvaeus, Björn
Textař : Ulvaeus, Björn
Andersson, Benny
Aranžér: Shaw, Kirby
Počet skladeb: 1
Počet stran: 8
Formát: 17 x 27 cm
UPC: 038081400327
Hmotnost: 16 g

Audio ukázky

1. Thank you for the Music (from  Mamma…

Seznam skladeb (1)

  1. Thank you for the Music (from  Mamma Mia)

Popis produktu

Známý hit skupiny ABBA z roku 1983, který je stále velmi populární a nyní je také zpíván v novém úspěšném muzikálu MAMMA MIA!. Tuto skvělou píseň Vám teď nabízíme v povedeném aranžmá od Kirby Shaw pro a cappella (bez doprovodu) vokální soubor SATB. Délka skladby cca 2:34 minuty

ABBA je švédská popová skupina založená v roce 1972. Jde o jednu z nejúspěšnějších kapel v historii populární hudby. Název této hudební skupiny vznikl spojením počátečních písmen křestních jmen jejích členů Agnetha, Björn, Benny a Anni-Frid. Autory všech skladeb jsou Benny Andersson a Björn Ulvaeus. ABBA dosáhla mezinárodního průlomu poté, co v roce 1974 zvítězila v soutěži Eurovize s písní „Waterloo“ a byla první neanglicky mluvící popovou skupinou, která dobyla hitparády v anglicky mluvících zemích, včetně Velké Británie a USA. V roce 1982 skupina slavila 10 let svého trvání, ale na počátku roku 1983 vyšel jejich poslední singl Under Attack - You Owe Me One a po něm si ABBA dala dočasnou přestávku, která zatím stále trvá.

Benny Andersson (19.prosince 1946) je švédský hudební skladatel, producent, zpěvák, textař, hráč na klávesové nástroje a syntezátory, akordeon a příležitostně kytaru. Je stále členem již neaktivní skupiny ABBA.

Björn Kristian Ulvaeus (25.dubna 1945) je švédský textař, hudební skladatel, zpěvák, producent, kytarista, spisovatel a bývalý člen světoznámé skupiny ABBA.