Technika hry na bicí soupravu 3 - Roman Kobiela

Kód: 93892 Akce a slevy Akce a slevy
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Kobiela Roman
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: bicí nástroje
Obsazení: solo
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: Technika hry na bicí soupravu
Noty do školy
Třetí díl úpěšné školy Technika hry na bicí nástroje od Romana Kobiely.  Třetí díl navazuje na znalosti a dovednosti získané v předchozí dílech a obsahuje spoustu nejrůznější cvičení akcentů,… zobrazit více

Popis produktu

Třetí díl úpěšné školy Technika hry na bicí nástroje od Romana Kobiely.  Třetí díl navazuje na znalosti a dovednosti získané v předchozí dílech a obsahuje spoustu nejrůznější cvičení akcentů, paradiddle, rytmických stupnic, koordinačních rozkladů a aplikace přírazů několikanásobných na bicí soupravu. Kromě pokračování a rozšíření témat z předchozích dílů, jako např. rozcvičovací verze rukokladů, nebo rytmické kombinace se střídavými, dvojitými údery a vířením, nechybí další příklady na velký, resp. dva velké bubny.  Kapitola Jazz & Fusion zahrnuje údery typu „ghost strokes“, swingové doprovody s rytmickými frázemi, a na závěr příklady taktů s lichým počtem dob. Titul je napsán ve dvojjazyčném - česko-anglickém provedení.
Roman Kobiela (1966) - jeden z předních českých hráčů na bicí nástroje. Po absolutoriu konzervatoře obor bicí nástroje u prof. Čadana, pokračoval dále ve studiu hry na bicí nástroje u prof. Veselého a navštěvoval distanční studium na prestižním American Institute of Music Vienna. Kromě zahraničních angažmá u nás působil například s Laďa Kerndl & Jazz Friends, Orchestr Gustava Broma, Big Band Radio Brno a další.    
 

139 Kč
199 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 93892
Autor / Editor: Kobiela, Roman
Počet stran: 63
Jazyk titulu: anglicky
česky
Formát: 21 x 30 cm
EAN: 9788025493892
Hmotnost: 0.268