SUPERSTITION + Audio Online - easy jazz band / partitura + party

Kód: 07011504
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party) + Audio Online
Série: Easy Jazz Ensemble
Umělec: Wonder, Stevie
SUPERSTITION je skvělý funk-rockový hit z roku 1972 od výborného Stevie Wonder. Nyní Vám tento hit nabízíme v povedeném, ale nepříliš náročném aranžmá pro jazzový orchestr. Skladba je aranžována pro… zobrazit více
1 960 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 07011504
Aranžér: Murtha, Paul
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 884088213374
Hmotnost: 0.372

Audio ukázky

1. Superstition

Seznam skladeb (1)

  1. Superstition

Popis produktu

SUPERSTITION je skvělý funk-rockový hit z roku 1972 od výborného Stevie Wonder. Nyní Vám tento hit nabízíme v povedeném, ale nepříliš náročném aranžmá pro jazzový orchestr. Skladba je aranžována pro plné obsazení jazz bandu, tedy 5 saxofonů / 4 trumpety / 4 trombony / rytmická sekce, minimální hratelné obsazení je 4 saxofony / 3 trumpety / 3 trombony / rytmika. Set obsahuje navíc volitelné party pro příčnou flétnu, klarinet 1, klarinet 2, lesní roh a tubu. Na konci titulu najdete odkaz na stránky vydavatele, kde si můžete poslechnout jak skladba zní a případně nahrávku stáhnout.

Stevie Wonder (*1950) je nevidomý americký zpěvák, skladatel, hudebník a hudební producent. Od mládí byl velmi talentovaný a svou první smlouvu podepsal již jako dvanáctiletý. Wonder je výraznou osobností populární hudby druhé poloviny 20. století a patří k nejúspěšnějším skladatelům a hudebníkům. Často je označován za "génia" a je mu připisován průkopnický význam a vliv na hudebníky různých žánrů včetně rhythm and blues, popu, soulu, gospelu, funku a jazzu.