Stringworks: The Beatles 3 - popular repertoire for string quartet / partitura + party

Kód: NO90602
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Chester Music
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: kvartet
malý soubor (do 10 hudebníků)
Hudební styl: populární • rocková hudba
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Stringworks
Umělec: Beatles
Titul z oblíbené série STRINGWORKS, která Vám nabízí velmi známé skladby populární hudby v úpravě pro smyčcový kvartet. Každý set této série obsahuje pět skladeb a to v úpravě partitura včetně… zobrazit více

Seznam skladeb (5)

  1. Eight Days A Week
  2. I Feel Fine
  3. Michelle
  4. Norwegian Wood
  5. Strawberry Fields Forever

Popis produktu

Titul z oblíbené série STRINGWORKS, která Vám nabízí velmi známé skladby populární hudby v úpravě pro smyčcový kvartet. Každý set této série obsahuje pět skladeb a to v úpravě partitura včetně všechny rozepsaných hlasů.  

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Skladatelská dvojice Lennon/McCartney zůstává nejúspěšnější v hudební historii.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Skladatelská dvojice Lennon/McCartney zůstává nejúspěšnější v historii.

Zboží již není v nabídce

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: NO90602
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Long, Jack
Počet skladeb: 5
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 0.35