Stringworks: The Beatles 1 - popular repertoire for string quartet / partitura + party

Kód: NO90600
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Chester Music
Hudební styl: populární • rocková hudba
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: kvartet
malý soubor (do 10 hudebníků)
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Stringworks
Umělec: Beatles
Titul z oblíbené série STRINGWORKS, která Vám nabízí velmi známé skladby populární hudby v úpravě pro smyčcový kvartet. Každý set této série obsahuje pět skladeb a to v úpravě partitura včetně… zobrazit více

Seznam skladeb (5)

  1. Get Back
  2. Good Day Sunshine
  3. Hey Jude
  4. World Without Love
  5. Yesterday

Popis produktu

Titul z oblíbené série STRINGWORKS, která Vám nabízí velmi známé skladby populární hudby v úpravě pro smyčcový kvartet. Každý set této série obsahuje pět skladeb a to v úpravě partitura včetně všechny rozepsaných hlasů.  

The Beatles (1957–1970) byla anglická rocková skupina z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě.

John Lennon (1940-1980) byl anglický zpěvák, hudební skladatel a mírový aktivista, který se celosvětově proslavil jako zakladatel a kytarista hudební skupiny The Beatles. Společně s Paul McCartney vytvořili jeden z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby.

Paul McCartney (*1942) je anglický hudebník, zpěvák, skladatel a producent, který se proslavil jako zpěvák a baskytarista skupiny The Beatles. Ve spolupráci s Johnem Lenonem se stali jedním z nejúspěšnějších autorských týmů v historii populární hudby. Poté, co se skupina The Beatles v roce 1970 rozpadla, se vydal na sólovou dráhu. McCartney je jedním z nejúspěšnějších skladatelů a interpretů všech dob.

769 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: NO90600
Skladatel: Lennon, John
McCartney, Paul
Aranžér: Long, Jack
Počet skladeb: 5
Formát: 23 x 30 cm
Hmotnost: 0.43