STAR WARS - A Musical Journey + CD / příčná flétna

Kód: 32101
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: ALFRED PUBLISHING CO.,INC.
Hudební styl: muzikály • film • televize
Hudební úprava: melodie
melodie / klavír
Obsazení: solo
Provedení: sešit + CD
Série: STAR WARS
FILMOVE HITY
Star Wars - A Musical Journey je série titulů, která Vám nabízí známé filmové melodie z prvních šesti dílů neobyčejně úspěšné filmové ságy STAR WARS (Hvězdné války). Tituly… zobrazit více
669 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 32101
Skladatel: Williams, John
Počet skladeb: 16
Počet stran: 31
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 038081350080
ISBN: 9780739058190
Hmotnost: 152 g

Audio ukázky

1. Star Wars (Main Theme)
2. Jar Jar’s Introduction
3. Augie’s Great Municipal Band

Seznam skladeb (16)

  1. Star Wars (Main Theme)
  2. Jar Jar’s Introduction
  3. Augie’s Great Municipal Band
  4. Qui-Gon’s Funeral
  5. Duel of the Fates
  6. Anakin’s Theme
  7. The Flag Parade
  8. The Arena
  9. Across the Stars
  10. The Meadow Picnic
Otevřít seznam skladeb (16)

Popis produktu

Star Wars - A Musical Journey je série titulů, která Vám nabízí známé filmové melodie z prvních šesti dílů neobyčejně úspěšné filmové ságy STAR WARS (Hvězdné války). Tituly této série jsou upraveny pro dvě nástrojové skupiny. Dechové nástroje: Flute, Clarinet, Alto Sax, Tenor Sax, Trumpet, Horn in F, Trombone, Piano Accompaniment a Smyčcové nástroje: Violin, Viola, Cello. Všechny sešity uvnitř každé nástrojové skupiny jsou vzájemně kompatibilní a hudebníci tak mohou hrát melodie společně nebo sólo. 
Na přiloženém CD jsou nahrány všechny skladby 2x, v plném znění s pěkným orchestrálním doprovodem a pouze doprovod pro Vaši hru. Sešity navíc obsahují také barevné a černobílé fotografie z filmu. K sešitům pro dechové nástroje lze dokoupit samostatný sešit s klavírním doprovodem (32122).

John Towner Williams (*1932) je americký skladatel, dirigent a klavírista. Během své kariéry, která trvá již sedm desetiletí, složil některé z nejpopulárnějších, nejznámějších a kritikou nejoceňovanějších filmových hudeb v historii kinematografie. Jeho skladby jsou často považovány za ztělesnění orchestrální filmové hudby a je považován za jednoho z největších skladatelů v dějinách kinematografie. Williams je držitelem 25 cen Grammy, pěti Oscarů, sedmi cen Britské filmové akademie a čtyř Zlatých glóbů. S 53 nominacemi na Oscara je po Waltu Disneym druhým nejčastěji nominovaným člověkem.