SOMEWHERE IN MY MEMORY smyčcový orchestr / partitura a party

Kód: 04626296
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Hal Leonard Corporation
Hudební styl: vánoční hudba
muzikály • film • televize
Hudební úprava: partitura + party
Obsazení: band & orchestr
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Pop Specials for Strings
Příjemná a u srdce hřející melodie z filmu Home Alone (Sám doma) v úpravě pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů. Aranžmá je napsáno pro obsazení: 1.… zobrazit více
1 620 Kč
+ -

dodání do 28 dnů

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 04626296
Skladatel: Williams, John
Textař : Bricusse, Leslie
Aranžér: Moore, Larry
Počet skladeb: 1
Formát: 23 x 30 cm
UPC: 073999793543
Hmotnost: 0.298

Audio ukázky

1. Somewhere in My Memory (from Home Alone)

Seznam skladeb (1)

  1. Somewhere in My Memory (from Home Alone)

Popis produktu

Příjemná a u srdce hřející melodie z filmu Home Alone (Sám doma) v úpravě pro smyčcový orchestr. Titul obsahuje partituru včetně všech rozepsaných hlasů. Aranžmá je napsáno pro obsazení: 1. housle, 2. housle, 3. housle, viola, violoncello, basa, klavír, perkuse 1, perkuse 2. Krásný titul, který bude největším hitem Vašeho vánočního koncertu. 

John Towner Williams (*1932) je americký skladatel, dirigent a klavírista. Během své kariéry, která trvá již sedm desetiletí, složil některé z nejpopulárnějších, nejznámějších a kritikou nejoceňovanějších filmových hudeb v historii kinematografie. Jeho skladby jsou často považovány za ztělesnění orchestrální filmové hudby a je považován za jednoho z největších skladatelů v dějinách kinematografie. Williams je držitelem 25 cen Grammy, pěti Oscarů, sedmi cen Britské filmové akademie a čtyř Zlatých glóbů. S 53 nominacemi na Oscara je po Waltu Disneym druhým nejčastěji nominovaným člověkem.