Škola hry na ukulele - Ondřej Šárek + CD / ukulele + tabulatura

Kód: 509709
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: G+W s.r.o.
Hudební styl: výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie / akordy
melodie / tabulatura
Obsazení: solo
Text skladeb: česky
Provedení: sešit + CD
První česká škola na ukulele. Tuto učebnici pro Vás napsal Ondřej Šárek, známý český hráče na ukulele, banjo a spoustu dalších hudebních nástrojů a také skladatel a učitel. Tato škola Vás naučí hrát… zobrazit více
429 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 509709
Autor / Editor: Šárek, Ondřej
Počet stran: 69
Jazyk titulu: česky
Formát: 21 x 30 cm
EAN: 9790706509709
Hmotnost: 0.25

Audio ukázky

1. Náslech 1
2. Náslech 2
3. Náslech 3

Popis produktu

První česká škola na ukulele. Tuto učebnici pro Vás napsal Ondřej Šárek, známý český hráče na ukulele, banjo a spoustu dalších hudebních nástrojů a také skladatel a učitel. Tato škola Vás naučí hrát nejen na tento zajímavý hudební nástroj, ale zároveň Vám ukáže, že ukulele je přes svou malou velikost plnohodnotný hudební nástroj.  Tato učebnice je napsána velmi jednoduše srozumitelným způsobem a obsahuje spoustu cvičení, obrázků a fotografií. Většina v sešitě uvedených cvičení je nahrána na přiloženém CD. Povedená učebnice na stále a stále populárnější ukulele.

 

Ondřej Šárek (*1979) je hudební skladatel a hráč na ukulele a další drnkací nástroje. Vystudoval skladbu na Janáčkově akademii múzických umění a paralelně hudební vědu na Masarykově univerzitě v Brně. Skladatelská činnost Ondřeje Šárka je velmi různorodá. Skládá hudbu pro komorní soubory i symfonické orchestry nebo sbory. Píše hudbu pro film, televizi, muziku k divadelním inscenacím, šansony a instrumentální skladby. Kromě skládání se věnuje i hře a propagaci hudebního nástroje ukulele.