Skladatelem a aranžerem snadno a rychle - Vít Fiala

Kód: 253527
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: MUZIKUS s.r.o.
Obsazení: solo
Provedení: kniha - měkká vazba
Hudební styl: knihy o hudbě
výukové • instruktážní tituly a školy
Každý pedagog je postaven před následující volbu - buď ze svého oboru udělá nejsložitější věc na světě, které kromě něho nikdo jiný nerozumí a udržuje tak své žáky v celoživotní závislosti na sobě,… zobrazit více

Popis produktu

Každý pedagog je postaven před následující volbu - buď ze svého oboru udělá nejsložitější věc na světě, které kromě něho nikdo jiný nerozumí a udržuje tak své žáky v celoživotní závislosti na sobě, nebo se snaží přesvědčit své posluchače, že jeho obor je nejpřirozenější a nejjednodušší věc, jakou kdy se člověk zabýval  a jde jen o to, jak k němu správně přistoupit. Jsem skalním zastáncem této druhé metody - proto text, který obsahuje tato knížka neoplývá délkou. Přesto je v něm dle mého názoru vše, co by si měl uvědomovat ten, kdo chce realizovat své hudební představy úkolováním svých muzikantských kolegů.
Povedená knížka, která je určena všem hudebníkům, kteří cítí skladatelské nebo aranžerské nutkání a zároveň mají větší či menší pochybnosti jestli to zvládnou. Velmi srozumitelně, jednoduše a vtipně napsané rady, doporučení a seznámení,  jak se co nejrychleji a bez složitých teoretických znalostí a vědomostí stát skladatelem nebo aranžérem. Knížka, která Vám poradí jak se nebát a začít.    
86 Kč
+ -

skladem, ihned k dodání

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Parametry

Kód zboží: 253527
Autor / Editor: Fiala, Vít
Počet stran: 54
Jazyk titulu: česky
Formát: 16 x 23 cm
EAN: 9788086253527
ISBN: 978-80-86253-52-7
Hmotnost: 0.11