%s1 / %s2

S FLÉTNIČKOU DO ŠKOLKY - škola hry na zobcovou flétnu pro nejmenší flétnisty

S FLÉTNIČKOU DO ŠKOLKY - škola hry na zobcovou flétnu pro nejmenší flétnisty


Náhled dovnitř
Kód 323128
Vydavatel KOPP nakladatelství
Serie S Flétničkou
Noty do školy
Hudební styl noty pro hudební školy
výukové + instruktážní tituly a školy
Hudební úprava melodie
texty
Obsazení solo
Provedení sešit - měkká vazba


POPIS

S FLÉTNIČKOU DO ŠKOLKY je škola hry na zobcovou flétnu pro nejmenší flétnisty. Autorka této školy Romana Hodinová sama vyučuje hru na zobcovou flétnu na mateřských školách a předládá Vám tuto Školičku sestavenou z jednoduchých lidových písní, které sama používá při výuce a které zároveň patří u dětí k nejoblíbenějším. U názvů not zvolila dnes už téměř zavedená jména pro jednotlivé tóny. Nejběžnější jména jako Honzík, Adélka, nebo Gustík je ovšem možné měnit, jak se komu líbí. Ve škole nechybí ani nákresy hmatů na zobcové flétně a u každého nového hmatu je zásoba několika písní, ve kterých se nový tón vždy objeví.
Písničky jsou doprovázeny dětskými kresbami vhodnými k vybarvování. V závěru knihy jsou i klavírní doprovody k některým vybraným písním.
Školička je určena pro učitele zobcových fléten, může ale dobře posloužit i rodičům, kteří se chtějí se svými ratolestmi zobcovou flétnou zabývat. Pro další pokračování ve studiu hry na zobcovou flétnu upozorňujeme na druhý díl Školičky s názvem „S flétničkou do školy“, který je určen dětem věkové kategorie 1. tříd ZŠ.Doba dodání:
Skladem.

Zboží obvykle expedujeme do 24 hodin.

Vaše cena
169 Kč
Další informace:

Kód
323128
Autor
Hodinová, Romana
Počet stran
48
Text skladeb
česky
Jazyk
česky
Velikost
21 x 30 cm
EAN
9788072323128
ISBN
978-80-7232-312-8