S FLÉTNIČKOU DO ŠKOLKY - škola hry na zobcovou flétnu pro nejmenší flétnisty

Kód: 323128
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: KOPP nakladatelství
Hudební styl: noty pro hudební školy
výukové • instruktážní tituly a školy
Hudební úprava: melodie
texty
Obsazení: solo
Text skladeb: česky
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: S Flétničkou
Noty do školy
S FLÉTNIČKOU DO ŠKOLKY je škola hry na zobcovou flétnu pro nejmenší flétnisty. Autorka této školy Romana Hodinová sama vyučuje hru na zobcovou flétnu na mateřských školách a předládá Vám tuto… zobrazit více
199 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Popis produktu

S FLÉTNIČKOU DO ŠKOLKY je škola hry na zobcovou flétnu pro nejmenší flétnisty. Autorka této školy Romana Hodinová sama vyučuje hru na zobcovou flétnu na mateřských školách a předládá Vám tuto Školičku sestavenou z jednoduchých lidových písní, které sama používá při výuce a které zároveň patří u dětí k nejoblíbenějším. U názvů not zvolila dnes už téměř zavedená jména pro jednotlivé tóny. Nejběžnější jména jako Honzík, Adélka, nebo Gustík je ovšem možné měnit, jak se komu líbí. Ve škole nechybí ani nákresy hmatů na zobcové flétně a u každého nového hmatu je zásoba několika písní, ve kterých se nový tón vždy objeví.
Písničky jsou doprovázeny dětskými kresbami vhodnými k vybarvování. V závěru knihy jsou i klavírní doprovody k některým vybraným písním.
Školička je určena pro učitele zobcových fléten, může ale dobře posloužit i rodičům, kteří se chtějí se svými ratolestmi zobcovou flétnou zabývat. Pro další pokračování ve studiu hry na zobcovou flétnu upozorňujeme na druhý díl Školičky s názvem „S flétničkou do školy“, který je určen dětem věkové kategorie 1. tříd ZŠ.