RICHARD CLAYDERMAN - MY BEST / krásné melodie pro klavír

Kód: ML2093
Nejprodávanější Nejprodávanější
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: CARISCH s.r.l.
Hudební styl: evergreeny • oblíbené melodie
balady • romantika • lyrika • svatby
Hudební úprava: klavír / akordy
Obsazení: solo
Obtížnost: mírně pokročilý
Provedení: sešit - měkká vazba
Série: LOVE
Umělec: Clayderman, Richard
Výběr velmi známých melodických a romantických skladeb jako Balada pro Adélku, Besame Mucho, CARELESS WHISPER a další... v krásném aranžmá franacouzského klavíristy Richarda CLAYDERMANA.… zobrazit více
869 Kč
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zdarma CZ od 1 500 Kč

sdílejte s přáteli:

Seznam skladeb (20)

  1. BALLADE POUR ADELINE
  2. LADY DI
  3. BESAME MUCHO
  4. CAN YOU FEEL THE LOVE TONIGHT
  5. CANDLE IN THE WIND
  6. CARELESS WHISPER
  7. CON TE PARTRÓ (TIME TO SAY GOODBYE)
  8. EBONY AND IVORY
  9. FEELINGS
  10. GAROTA DE IPANEMA
Otevřít seznam skladeb (20)

Popis produktu

Výběr velmi známých melodických a romantických skladeb jako Balada pro Adélku, Besame Mucho, CARELESS WHISPER a další... v krásném aranžmá franacouzského klavíristy Richarda CLAYDERMANA.
Hledáte-li noty pro Romantický klavír, které hrával klavírista Jiří Malásek (1927-1983), tak jste našli ten správný titul. Klavírista Richard Clayderman hraje velmi podobným hudebním stylem a noty s jeho klavírními úpravmi Vám nabízí spoustu známých melodií a skladeb, které se Vám určitě budou líbit. 

Richard Clayderman (* 1953) je francouzský klavírista. Richardův otec vyučoval hru na klavír a tak malý Richard hrál už od dětství. Byl velmi talentovaný a již ve 12 letech byl přijat na pařížskou konzervatoř. V roce 1977 se proslavil po celém světě skladbou Ballade pour Adeline (Balada pro Adélku), kterou zkomponoval skladatel Paul de Senneville pro svou novorozenou dceru Adeline. Nahrávek této skladby se v jeho podání prodalo více než 22 miliónů kusů. Od té doby nahrál více než 1300 skladeb, vytvořil nový romantický hudební styl, který kombinuje jeho charakteristický klavírní styl s populárními melodiemi klasické, filmové a populární hudby. Má 267 zlatých a 70 platinových alb a v Guinnessově knize světových rekordů je zapsán jako "nejúspěšnější klavírista" na světě.