%s1 / %s2


POSLYŠTE S RADOSTÍ + CD / 30 koled ve vícehlasých úpravách pro společné muzicírování

POSLYŠTE S RADOSTÍ + CD / 30 koled ve vícehlasých úpravách pro společné muzicírování


Náhled dovnitř
Kód H8033
Vydavatel BARENREITER
Hudební styl vánoční hudba
Hudební úprava zpěv / akordy
Obsazení duet
trio
kvartet
sbor
Aranžér Vlčinská, Zuzana
Provedení sešit + CD


POPIS

Zpěvník 30 vánočních koled z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. Do sbírky „Poslyšte s radostí“ zařadila autorka vícehlasých úprav Zuzana Vlčinská nejen koledy všeobecně známé, ale i téměř zapomenuté skvosty tohoto žánru, převážně z moravského a slezského regionu.
Koleda není jen píseň, ale také hra a rituál vzájemného setkávání, obdarovávání a sdílení radostné zvěsti o narození Spasitele a nové naděje uprostřed zimy.  Prostřednictvím zpěvníku a CD může být každý inspirativním způsobem zapojen do společného zpěvu za využití elementárních hudebních prostředků. Jednotlivé koledy jsou aranžovány ve dvou až čtyřhlasé úpravě a doplněny o akordové značky. Můžete je tedy nejen zpívat a cappella (bez doprovodu) s Vaším hudebním souborem, ale také je můžete zpívat s doprovodem na klavír, kytaru, klávesy apod., podle uvedených akordových značek.  Melodii vánočních koled můžete také hrát na hudební nástroje - zobcové flétny, příčné flétny, housle a další nástroje v C ladění.  Úpravy těchto koled lze jednoduše chápat jako jakýsi základ pro spontánní společné muzicírování dle Vašich nápadů a možností. 
Na přiloženém CD je nahrána většina koled uvedených ve zpěvníku tak, jak tyto koledy hraje a zpívá hudební a vokální soubor Ensemble Guillaume vedený Zuzanou Vlčinskou.SEZNAM SKLADEB (30)
Doba dodání:
Skladem.

Zboží obvykle expedujeme do 24 hodin.

Vaše cena
429 Kč
Další informace:

Kód
H8033
Počet skladeb
30
Počet stran
47
Text skladeb
česky
Jazyk
česky
Velikost
16 x 24 cm
EAN
9790260107144
ISMN
979-0-2601-0714-4